Українці в Чехії

Світлина з празькими лебедями перемогла на міжнародному конкурсі

Празький фотограф Петер Чех взяв золото на міжнародному конкурсі фотографії Nature photographer of the year в Нідерландах. Його світлина з лебедями у рожевих променях сонця на тлі Залізничного мосту переміг у номінації «Птахи», стала кращою серед 14 тисяч інших фотографій з 73 країн світу.

Тріумфальний знімок був зроблений рано вранці 7 листопада 2018 року. Над Влтавою плив туман, і перші промені холодного осіннього сонця пробивалися крізь нього. На знімку зображень чарівний момент: один з прекрасних мешканців Сміховской набережній розправляє крила назустріч світлу. Автор так і назвав фотографію «Привітання сонцю».

«Я вичікував підходящий момент майже рік. Кращий ранковий туман буває тільки восени. Це три-п’ять днів у році. Ідеальний туман повинен танути через 90 хвилин після сходу сонця. Мені було необхідно, щоб сонячні промені проходили через нього», — розповів Петер Чех.

Після перемоги на престижному конкурсі, знімок опублікував ряд відомих ЗМІ, таких як BBC та Guardian. Також роботу фотографа представляти на великих фотовиставках в Бельгії, Нідерландах і Франції.

Побачити «лебедині» та інші роботи чеського майстра можна на його сайті petercech.com.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України