Світлина з празькими лебедями перемогла на міжнародному конкурсі

Празький фотограф Петер Чех взяв золото на міжнародному конкурсі фотографії Nature photographer of the year в Нідерландах. Його світлина з лебедями у рожевих променях сонця на тлі Залізничного мосту переміг у номінації «Птахи», стала кращою серед 14 тисяч інших фотографій з 73 країн світу.

Тріумфальний знімок був зроблений рано вранці 7 листопада 2018 року. Над Влтавою плив туман, і перші промені холодного осіннього сонця пробивалися крізь нього. На знімку зображень чарівний момент: один з прекрасних мешканців Сміховской набережній розправляє крила назустріч світлу. Автор так і назвав фотографію «Привітання сонцю».

«Я вичікував підходящий момент майже рік. Кращий ранковий туман буває тільки восени. Це три-п’ять днів у році. Ідеальний туман повинен танути через 90 хвилин після сходу сонця. Мені було необхідно, щоб сонячні промені проходили через нього», — розповів Петер Чех.

Після перемоги на престижному конкурсі, знімок опублікував ряд відомих ЗМІ, таких як BBC та Guardian. Також роботу фотографа представляти на великих фотовиставках в Бельгії, Нідерландах і Франції.

Побачити «лебедині» та інші роботи чеського майстра можна на його сайті petercech.com.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh