Авторські статті

Фортифікаційні споруди біля Маріуполя будуть посилені. Фото

За інформацією прес-центру штабу АТО, на півдні Донеччини відбулося перше випробування малої вогневої споруди МВС-2, яку у великій кількості планується встановлювати на бойових позиціях захисників Маріуполя з метою посилення бойових можливостей учасників АТО в обороні.

Новий броньований об’єкт є ноу-хау вітчизняних військових науковців і не має аналогів у світі.

За сприяння представників місцевих органів самоврядування, на перетворення наукової думки у спеціальну металеву конструкцію пішов всього тиждень. За серійний випуск споруд візьмуться регіональні промислові підприємства.

У польових випробуваннях взяли участь представники Донецької обласної військово-цивільної адміністрації і Маріупольської міської ради, керівництво сектору зони АТО, а також промисловці.

Так, по шестигранній формі з різної відстані військовослужбовці відкрили вогонь зі стрілецької зброї різних типів, а також використали зенітну установку типу ЗУ-23-2. Після завершення стрільби присутні на заході ретельно проаналізували результати перших випробувань військового об’єкту на міцність та визначилися з подальшими планами.

За словами розробників малої вогневої споруди МВС-2, їм знадобиться лише два дні для вдосконалення та виготовлення нової конструкції.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України