Формула щастя з п’яти потужних слів

Ми всі чули про те, що думка матеріальна. Але далеко не всі здатні втілити свої бажання в життя. Чому так? Давайте розберемося!

Кожна думка — це вібрація. Але думка — це проект, який не матеріалізується сам по собі. Потрібні рухи в матеріальному світі. Думкою не розбагатієш!

До речі, слово «багатство» має корінь «Бог». І багато хто це, сподіваюся, розуміють. Гроші самі по собі — це ще не багатство, а можливість матеріальних благ.

Коли ми вимовляємо думки ВГОЛОС — то ми вже думки з голови пропустили нижче по тілу, до горла. Таким чином, думка, вимовлена вголос — набагато потужніша того, про що ми «просто подумали». Ось вам, будь ласка, ті ж молитви і мантри…

Але… Молитвами собі на нову машину заробиш? Замало слів. Слова лише тоді мають силу, якщо вони мають продовження у справах. Коли єдине слово з ділом. Базік ніхто не любить і не слухає. Їх слова не варті нічого. Порожня балаканина, звичайно, дратує. Прислухаються, до тих, хто говорить мало, але по справі і свою справу робить. Тримає слово. Не дарма старовинна приказка каже: давши слово — держи!

Отже, прийшли до нехитрою схемці:

Думка → Слово → Дія → Думка → Слово → Дія…

Мозок людини здатний до таких чудес, про які навіть фантасти не здогадуються. Те, наскільки «людина з вулиці» використовує свій мозок… майже «0» (нуль), порівняно з тім, що можливо.

Людина здатна налаштовуватися на БУДЬ-які стани (вібрації), але цю його здатність, на жаль, набагато частіше застосовують для настрою на деструктив, страх, образу, провину, гнів. На що налаштувалися, те й отримали.

Але, нам ніхто не забороняє налаштовуватися на більш високі по тональності вібрації. Запитайте, яка користь? Уявіть собі, наскільки можете, про стан перебування в Раю. Навіть якщо і зможете собі уявити щось, то це буде «бліде ніщо», у порівнянні…

Але, все ж починати з чогось треба, вірно?

Де б ви не перебували, на якій частоті хвилі — все у ваших руках! Точніше, в голові, в Серці, в Душі, в Дусі.

Радію! Люблю! Дякую! Творю! Будую!

Формула з п’яти слів, найпотужніших за вібрацією.

РАДІЮ — мова про емоції, тих самих, щирих і світлих! Для радості, за великим рахунком, не потрібно нічого, окрім бажання. Навчіться радіти, взагалі ВСЬОМУ, що в житті відбувається — станете Майстром і будете приречені на успіх у всіх сферах.

ЛЮБЛЮ — майже всіх доводитися перенавчати (як і себе, коли-то) того, що Любов — це не зв’язок, а стан. Словами не опишеш. Але, перебуваючи в ньому, вам і в голову не прийде ревнувати когось. Вам не потрібен ХТОСЬ, щоб перебувати у стані Любові. Алеприємно її подарувати своїй близькій по Духу людині. Раптом, ми починаємо реально бачити, що вона скрізь навколо нас, ми відчуваємо її присутність. Дихати треба любов’ю…

ДЯКУЮ — після відчуття Радості і Любові, виникає природна і чиста потреба Подяки до всього Сущого, за всі ті добра, радості та кохання, що наповнюють нас. Ми дякуємо за все, включаючи ті, про що раніше і не замислювалися, і не помічали всього того, що маємо. Насправді — ми всі багаті! Просто не бачимо цього. Ніби відмовляємося…

ТВОРЮ — ми створені за образом і подобою Творця, отже, здатність до світлого творчості та бажання творити нове — заклалося в кожному від природи. Що б Вам не говорили інші люди. Кожен з нас народжений Творцем, потрібно лише розбудити це в собі. Творець всередині Вас чекає свого часу!

БУДУЮ — порив до творчості виражається в Творенні. Ось вони, справжні «Руки Господа» — ті, чиїми руками і створюється все прекрасне у цьому світі. Будь то твори мистецтва або бізнес-підприємства. Коли радісний і вдячний творець, у любові, творить, це може бути що завгодно! Мова не про захмарне зовсім. Можливість творити доступна Вам кожну хвилину. Вдома порядок і чистоту навести — ви творите і творити свій простір. В спілкуванні з людьми можна створювати атмосферу приємного спілкування. У справах, само-собою…

Все в наших руках, в голові, Серці, Душі, Духу. Всі проблеми у своєму житті — ми створюємо САМІ. Тому що «забули» налаштуватися на:

РАДІЮ. ЛЮБЛЮ. ДЯКУЮ. ТВОРЮ. БУДУЮ!

За життя, пропоную кожному з Вас наступне: щоразу перед прийняттям рішення щодо будь-якої життєвої ситуації, запитайте СЕБЕ: «У цей момент часу, приймаючи це рішення, я радію, я люблю, я дякую, я творю і будую?»

Якщо хоча б один з читачів почне задавати всякий раз собі це питання…. то, це вже буде класним результатом!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh