Життя

Формула щастя з п’яти потужних слів

Ми всі чули про те, що думка матеріальна. Але далеко не всі здатні втілити свої бажання в життя. Чому так? Давайте розберемося!

Кожна думка — це вібрація. Але думка — це проект, який не матеріалізується сам по собі. Потрібні рухи в матеріальному світі. Думкою не розбагатієш!

До речі, слово «багатство» має корінь «Бог». І багато хто це, сподіваюся, розуміють. Гроші самі по собі — це ще не багатство, а можливість матеріальних благ.

Коли ми вимовляємо думки ВГОЛОС — то ми вже думки з голови пропустили нижче по тілу, до горла. Таким чином, думка, вимовлена вголос — набагато потужніша того, про що ми «просто подумали». Ось вам, будь ласка, ті ж молитви і мантри…

Але… Молитвами собі на нову машину заробиш? Замало слів. Слова лише тоді мають силу, якщо вони мають продовження у справах. Коли єдине слово з ділом. Базік ніхто не любить і не слухає. Їх слова не варті нічого. Порожня балаканина, звичайно, дратує. Прислухаються, до тих, хто говорить мало, але по справі і свою справу робить. Тримає слово. Не дарма старовинна приказка каже: давши слово — держи!

Отже, прийшли до нехитрою схемці:

Думка → Слово → Дія → Думка → Слово → Дія…

Мозок людини здатний до таких чудес, про які навіть фантасти не здогадуються. Те, наскільки «людина з вулиці» використовує свій мозок… майже «0» (нуль), порівняно з тім, що можливо.

Людина здатна налаштовуватися на БУДЬ-які стани (вібрації), але цю його здатність, на жаль, набагато частіше застосовують для настрою на деструктив, страх, образу, провину, гнів. На що налаштувалися, те й отримали.

Але, нам ніхто не забороняє налаштовуватися на більш високі по тональності вібрації. Запитайте, яка користь? Уявіть собі, наскільки можете, про стан перебування в Раю. Навіть якщо і зможете собі уявити щось, то це буде «бліде ніщо», у порівнянні…

Але, все ж починати з чогось треба, вірно?

Де б ви не перебували, на якій частоті хвилі — все у ваших руках! Точніше, в голові, в Серці, в Душі, в Дусі.

Радію! Люблю! Дякую! Творю! Будую!

Формула з п’яти слів, найпотужніших за вібрацією.

РАДІЮ — мова про емоції, тих самих, щирих і світлих! Для радості, за великим рахунком, не потрібно нічого, окрім бажання. Навчіться радіти, взагалі ВСЬОМУ, що в житті відбувається — станете Майстром і будете приречені на успіх у всіх сферах.

ЛЮБЛЮ — майже всіх доводитися перенавчати (як і себе, коли-то) того, що Любов — це не зв’язок, а стан. Словами не опишеш. Але, перебуваючи в ньому, вам і в голову не прийде ревнувати когось. Вам не потрібен ХТОСЬ, щоб перебувати у стані Любові. Алеприємно її подарувати своїй близькій по Духу людині. Раптом, ми починаємо реально бачити, що вона скрізь навколо нас, ми відчуваємо її присутність. Дихати треба любов’ю…

ДЯКУЮ — після відчуття Радості і Любові, виникає природна і чиста потреба Подяки до всього Сущого, за всі ті добра, радості та кохання, що наповнюють нас. Ми дякуємо за все, включаючи ті, про що раніше і не замислювалися, і не помічали всього того, що маємо. Насправді — ми всі багаті! Просто не бачимо цього. Ніби відмовляємося…

ТВОРЮ — ми створені за образом і подобою Творця, отже, здатність до світлого творчості та бажання творити нове — заклалося в кожному від природи. Що б Вам не говорили інші люди. Кожен з нас народжений Творцем, потрібно лише розбудити це в собі. Творець всередині Вас чекає свого часу!

БУДУЮ — порив до творчості виражається в Творенні. Ось вони, справжні «Руки Господа» — ті, чиїми руками і створюється все прекрасне у цьому світі. Будь то твори мистецтва або бізнес-підприємства. Коли радісний і вдячний творець, у любові, творить, це може бути що завгодно! Мова не про захмарне зовсім. Можливість творити доступна Вам кожну хвилину. Вдома порядок і чистоту навести — ви творите і творити свій простір. В спілкуванні з людьми можна створювати атмосферу приємного спілкування. У справах, само-собою…

Все в наших руках, в голові, Серці, Душі, Духу. Всі проблеми у своєму житті — ми створюємо САМІ. Тому що «забули» налаштуватися на:

РАДІЮ. ЛЮБЛЮ. ДЯКУЮ. ТВОРЮ. БУДУЮ!

За життя, пропоную кожному з Вас наступне: щоразу перед прийняттям рішення щодо будь-якої життєвої ситуації, запитайте СЕБЕ: «У цей момент часу, приймаючи це рішення, я радію, я люблю, я дякую, я творю і будую?»

Якщо хоча б один з читачів почне задавати всякий раз собі це питання…. то, це вже буде класним результатом!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.