Форекс початківцям, або що необхідно знати

Сьогодні мало знайдеться людей, хто не чув про ринок форекс. Незважаючи на те, що форекс прийшов до нас у Росію відносно недавно, популярність цього виду бізнесу сьогодні просто надзвичайна. Причин цьому декілька. По-перше, світова фінансова криза створює сприятливу ситуацію для пошуку нових (додаткових Чи, основних ли) видів заробітку. По-друге, робота на форексі не вимагає початкового капіталу: все, що потрібно для початку роботи на форексі – це комп’ютер з виходом в інтернет, і п’ять доларів початкового капіталу.

Однак, початківцям, хто вирішив спробувати свої сили на форексі, необхідно попередити ось про що : деякі порівнюють торгівлю на форексі з азартною грою, і це неспроста. Для багатьох в нашій країні, торгівля на форексі і є азартна гра, в якій гравці розраховують на лише везіння. Але такий підхід практично завжди закінчується плачевно. «На плаву» залишаються лише невелике число початківців трейдерів, і ті лише, які ставляться до роботи на форексі з максимальною серйозністю. Тому на початок звернутися до спеціалістів. Наприклад, на сайті компанії InstaForex.com ви знайдете всі необхідні інструменти для початку торгівлі.  Основний напрямок діяльності міжнародного Форекс-брокера ІнстаФорекс – надання якісних інвестиційних сервісів, спрямованих на спекулятивне отримання прибутку від торгівлі на міжнародних фінансових ринках.

Отже, якщо ви ставитеся до трейдерам. По-перше, необхідно знайти компанію-брокера, з якою ви будете працювати. Брокер – це компанія, яка забезпечує вам можливість участі в світових торгах валютою. До вибору брокера потрібно підходити максимально серйозно, тому що саме від чіткого, грамотного, швидкого виконання ваших команд, ваших угод, часто від умов, на яких ви погоджуєтеся працювати з брокером, залежить якийсь відсоток вашої успішності. Перед вибором стоїть визначити кілька кандидатів на роль брокера, зібрати більше інформації про кожного з них, почитати на форумі відгуки про дані компаніях, і вже виходячи із зібраної інформації, вибрати брокера.

Після вибору компанії брокера, завантажуєте термінал для торгівлі на ринку. Далі, думки фахівців в області трейдингу розходяться. Деякі вважають, що початківцям, працювати на ринку потрібно на віртуальному рахунку – звикнути до системи, зрозуміти принцип торгівлі на ринку, освоїти новий термінал. Інші виступають різко проти торгівлі на демо рахунку, стверджуючи, що, торгуючи на віртуальному рахунку, людина втрачає відчуття реальності: звикнувши до того, що на демо рахунку гроші легко приходять-відходять, перебудуватися на реальну торгівлю дуже важко. Вирішувати вам, звичайно, але я раджу працювати на демо рахунку тільки в тому випадку, якщо ви не можете самостійно розібратися в роботі системи. В іншому випадку, краще працювати мікролотамі. Відкрийте невеликий рахунок, і працюйте на етапі навчання з маленькими сумами – зможете пізнати радість перемоги, і на помилках навчитися (у разі виникнення оних).

Дуже важливий момент. Перед роботою на біржі форекс необхідно (!) пройти курс навчання. Не важливо, чи будуть це очні курси, заочні, курси через інтернет, або ж ви самостійно проштудіруете навчальні матеріали, що стосуються торгівлі на форексі. Важливо те, що, читаючи матеріали, систематизуючи знання, ви зрозумієте, що торгівля на ринку – це бізнес, це робота, це цілком керована система, в якій немає і не може бути місце азарту, удачі.

Ось, в принципі, і все, що можна порадити починаючому трейдеру. Пам’ятайте, що торгівля на ринку форекс – це робота, що вимагає навичок, знань, це бізнес, який вимагає якихось зусиль, постійної роботи думки, пошуку нових джерел інформації, самовдосконалення.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh