Ford випробовує безпілотні автомобілі Fusion Hybrid на засніжених дорогах

Ford випробовує безпілотні автомобілі Fusion Hybrid, оснащені датчиками Velodyne Ultra Puck, на засніжених дорогах штучного міста MCity, розташованого в Мічиганському університеті.


Співробітники американського виробника Ford почали випробовувати безпілотний автомобіль Fusion Hybrid на засніжених дорогах. Про це журналістам розповіли представники компанії, відзначивши, що всі тести проводяться в штучно створеному місті Mcity, розташованому на території університету Мічігану.

Фахівці пояснили, що зима є самим несприятливим сезоном для безпілотних транспортних засобів, так як дорожнє покриття покривається снігом і льодом, через що стає дуже слизьким і нерівним. Більше того, огляд камер і сенсорів значно знижується, тому машина може “не помітити” деякі перешкоди.

3

Нагадаємо, з цього місяця Ford почав оснащувати свої безпілотні авто новими сенсорами Ultra Puck, розробленими компанією Velodyne. Пристрої набагато потужніші від тих, що встановлювалися раніше, а також набагато компактніші. Експерти навели як приклад машини Google, на даху яких розташовуються величезні апарати. Датчики ж від Velodyne, навпаки, дуже малі і можуть поміститися в бічне дзеркало, не зіпсувавши зовнішній вигляд моделі.

vistanews.ru

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh