Авторські статтіТехно

Ford випробовує безпілотні автомобілі Fusion Hybrid на засніжених дорогах

2Ford випробовує безпілотні автомобілі Fusion Hybrid, оснащені датчиками Velodyne Ultra Puck, на засніжених дорогах штучного міста MCity, розташованого в Мічиганському університеті.


Співробітники американського виробника Ford почали випробовувати безпілотний автомобіль Fusion Hybrid на засніжених дорогах. Про це журналістам розповіли представники компанії, відзначивши, що всі тести проводяться в штучно створеному місті Mcity, розташованому на території університету Мічігану.

Фахівці пояснили, що зима є самим несприятливим сезоном для безпілотних транспортних засобів, так як дорожнє покриття покривається снігом і льодом, через що стає дуже слизьким і нерівним. Більше того, огляд камер і сенсорів значно знижується, тому машина може “не помітити” деякі перешкоди.

3

Нагадаємо, з цього місяця Ford почав оснащувати свої безпілотні авто новими сенсорами Ultra Puck, розробленими компанією Velodyne. Пристрої набагато потужніші від тих, що встановлювалися раніше, а також набагато компактніші. Експерти навели як приклад машини Google, на даху яких розташовуються величезні апарати. Датчики ж від Velodyne, навпаки, дуже малі і можуть поміститися в бічне дзеркало, не зіпсувавши зовнішній вигляд моделі.

vistanews.ru

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.