Новини

FLY HIGH UKRAINE – вчимо англійську мову легко

FLY HIGH UKRAINE – це навчально-методичний комплекс видавництва Pearson-Longman, покликаний допомогти школярам з легкістю освоїти англійську мову і досконально розвинути мовленнєві навички. Він містить в собі ряд підручників, методичної літератури та додаткових матеріалів розрахованих на 4 рівні, тривалістю навчання 4 роки. Він рекомендований дітям віком від 6 до 10 років та допущений до навчального процесу Міністерством освіти і науки України. Його успішно використовують в шкільних освітніх закладах, комплекс показав на практиці свою результативність, доказавши те, що англійська – це легко! У ньому є все необхідне, щоб дати школярам якісні мовленнєві знання, починаючи з самих азів, саме тому він став незамінним не тільки для учнів, але для їхніх вчителів.

Завдяки широкому розмаїттю навчальних матеріалів New Fly High, можна в повній мірі розкрити, як окремо взяту тему, так і весь курс в цілому. Викладання матеріалу відбувається не тільки за допомогою доскональної теоретичної бази, але й одночасно закріплюється на практиці. Практичні завдання дозволяють ефективно освоїти здобуті знання та виробити практичні навички. В ході уроків використовуються всі прийоми та види навчання. Що стосується самого матеріалу, то він викладений в простій і доступній формі, але при цьому залишається максимально інформативним та корисним. Інформація подається поступово, цікаво і в дусі сучасності, тим самим заохочуючи дітей до уроку.

Fly High Ukraine

Fly High flashcards часто вдається до ігрового формату проведення уроку, залучаючи інтерактивну складову курсу та використовуючи актуальні дані, зрозумілі та цікаві для учнів. НМК багатий на захоплюючі історії, веселі віршики і пісеньки, пізнавальні тексти, цікаві задачки та розвиваючі ігри. В процесі уроку діти самі проявляють ініціативу та активізуються, охоче виконують завдання і практикують здобуті мовленнєві знання.

Навчально-методичний комплекс стане в нагоді не тільки учням, але й вчителям. Він покликаний полегшити непросту задачу навчання дітей англійської мови і стане надійним помічником для викладача. Для цього в його структуру включені методичні та додаткові матеріали. Fly high teacher’s book – книга, яка допоможе вчителю з легкістю орієнтуватися в темах курсу, щоб якісно та ефективно їх викладати, а також без будь-яких труднощів готуватися до уроку і проводити його з учнями. Замовити НМК можна на в книжковому інтернеи-магазині Буклетка: https://www.bookletka.com/fly-high-ukraine.html

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України