Квантовий інтернет зможуть запустити у Голландії вже в 2020 році

Проблему квантових комп’ютерів вирішили за допомогою кубітів на базі мініатюрних синтетичних алмазів. Наукова робота, проведена голландськими вченими з університету Дельфта, опублікована на сторінках Nature.

Фізики з університету Дельфта заявляють, що ними був створений перший у світі квантовий чіп з «вічною» пам яттю. Дослідження виявилося успішним завдяки кубsтам, які являють собою комірку пам’яті і обчислювальний модуль квантового комп’ютера. Вони здатні зберігати логічний нуль і одиницю в рамках законів квантової фізики. Для того, щоб зв’язок кубітів була тривалою, вчені використовували їх на базі мініатюрних синтетичних алмазів. Також пустили в хід особливий алгоритм «заплутування» комірок пам’яті.

За словами фізиків, завдяки здійсненим маніпуляціям квантова мережа перетворилася на аналог звичного нам інтернету. В ході експерименту за допомогою квантової заплутаності між собою будуть з’єднані чотири міста Нідерландів. Саме вони постануть у вигляді перших вузлів квантового інтернету в 2020 році.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh