Авторські статтіТехно

Квантовий інтернет зможуть запустити у Голландії вже в 2020 році

Проблему квантових комп’ютерів вирішили за допомогою кубітів на базі мініатюрних синтетичних алмазів. Наукова робота, проведена голландськими вченими з університету Дельфта, опублікована на сторінках Nature.

Фізики з університету Дельфта заявляють, що ними був створений перший у світі квантовий чіп з «вічною» пам яттю. Дослідження виявилося успішним завдяки кубsтам, які являють собою комірку пам’яті і обчислювальний модуль квантового комп’ютера. Вони здатні зберігати логічний нуль і одиницю в рамках законів квантової фізики. Для того, щоб зв’язок кубітів була тривалою, вчені використовували їх на базі мініатюрних синтетичних алмазів. Також пустили в хід особливий алгоритм «заплутування» комірок пам’яті.

За словами фізиків, завдяки здійсненим маніпуляціям квантова мережа перетворилася на аналог звичного нам інтернету. В ході експерименту за допомогою квантової заплутаності між собою будуть з’єднані чотири міста Нідерландів. Саме вони постануть у вигляді перших вузлів квантового інтернету в 2020 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.