ЄС|NATO

Фінляндія з вересня посилить правила в’їзду в країну

Фінляндія з 1 вересня посилить низку правових норм, які стосуються в’їзду в країну.

Про це повідомляє уряд країни.

Зокрема, закон про іноземців визначатиме кожну ситуацію, в якій необхідно відмовити у видачі посвідки на проживання, включно з наданням неправдивої інформації, нелегальним перебуванням, нелегальною роботою у Фінляндії та шлюбом за розрахунком.

У МВС країни зазначили, що наявні положення допускають різне тлумачення, а у новому законі вони будуть замінені новими, більш конкретними нормами. Зокрема, буде у законі про іноземців буде прописана кожна ситуація, за якої у видачі посвідки на проживання має бути відмовлено, включно з наданням неправдивої інформації, нелегальним перебуванням, нелегальною роботою у Фінляндії та шлюбом за розрахунком.

У відомстві вважають, що відповідні поправки покладуть край практиці переходу від процедури розгляду клопотання про надання притулку до клопотання про трудову імміграцію для отримання посвідки на проживання.

Водночас претенденти на міжнародний захист або особи, чиє клопотання було відхилено, більше не зможуть отримати посвідку на проживання на підставі роботи, самозайнятості або навчання. Це дасть змогу запобігти випадкам, коли заявник просить притулку з єдиною метою знайти роботу або навчатися у Фінляндії.

Реформа сприятиме досягненню мети урядової програми зі сприяння швидкому виїзду тих, кому було відмовлено в притулку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України