Авторські статті

Фінансування Збройних Сил і Національної гвардії здійснюватиметься достатньою мірою для забезпечення ефективної обороноздатності України

Фінансування Збройних Сил і Національної гвардії здійснюватиметься достатньою мірою для забезпечення ефективної обороноздатності України. Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, спілкуючись у понеділок з журналістами.

За його словами, навіть за нинішньої складної економічної ситуації, відсутності фінансових ресурсів, наявності «колосальних» боргів і необхідності жорсткої економії, «ми будемо виділяти значні кошти на наші Збройні Сили й Національну гвардію, створюючи потужний потенціал для оборони нашої країни».

«Головна мета національної гвардії України – в мирний час захищати громадян від організованих злочинних угруповань, від будь-якої небезпеки, провокацій. А в час військовий – протистояти агресії, захищаючи країну», – зазначив він.

За словами О.Турчинова, саме Національна гвардія, маючи мобільні підрозділи, можливість швидкого розгортання, «повинна першою зустріти ворога і дати можливість частинам регулярних Збройних Сил повністю перейти в контрнаступ». «Це дуже відповідальна задача, яку Національна гвардія має виконати», – сказав він.

Голова Верховної Ради констатував, що більшість тих, хто нині проходить навчання в  учбовому центрі, – «люди, які пройшли вишкіл Майдану, які чесно виконали свій обов’язок перед Україною, захищаючи свободу і демократію, і зараз, коли країна в небезпеці, вони добровільно написали заяви і прийшли до Національної гвардії». «Це справжній патріотизм і героїзм», – заявив він.

В.о. Президента України також висловив впевненість, що Національна гвардія стане елітним підрозділом.

О.Турчинов сьогодні відвідав учбовий центр Національної гвардії України у с. Нові Петрівці та побував на тактичних навчаннях. У навчаннях, за словами командувача Національною гвардією генерал-лейтенанта Степана Полторака, взяли участь резервісти Самооборони Майдану, які протягом трьох тижнів проходили підготовку в учбовому центрі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України