Авторські статті

За попадання в санкційний список РФ доплачували – блогер

Санкційний список Росії, що складається з відомих юридичних та фізичні особи України – абсолютно ніяк не впливає на тих, хто в нього потрапив. Невеликий ефект може бути на компанії, але після торгівельної війни, яку Росії початку 2013 року, основної шкоди вже завдано, і тепер важеля тиску не залишилося. Тим більше, що санкції стосуються не торговельної діяльності, а виведення капіталу з Росії, а оскільки ні в кого з юридичних осіб там немає ніяких рахунків, то і санкції мають чисто символічний піар характер. Як інформує replyua.net про це у своєму блозі зазначив фінансист, блогер Сергій Фурса.

Він припускає, що цього разу люди, швидше, могли доплачувати за те, щоб потрапити туди, ніж за непопадання. Знову ж таки, за винятком повних ідіотів, які на четвертому році війни мають активи в Росії. Сергій Фурса зазначив, що особливо радує потрапляння в список Уляни Супрун. Вісь вже у кого точно купа рахунків в російських банках.

Сергій Фурса пише, головним санкцією проти Петра Порошенка стало не включення його до списку російських санкції. Тут можна говорити про єзуїтському підході росіян, а можна про те, що президентів просто традиційно не включають у ці списки. Адже що б то ні було, санкції завжди стосувалися тільки оточення Путіна, а не самого Путіна. Загалом, як завжди, багато шуму із нічого.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України