Фільм зі Шварценеггером «Дитсадівський поліцейський» визнали «расистським»

Організатори кінофестівалю в Орегоні видалили з програми культову комедію «Дитсадівський поліцейський» з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі під тиском анти-поліцейських груп в Орегоні, для яких фільм став «таким що прославляє травматизацію дітей поліцією». Вони навіть порівняли фільм з відомим расистським німим фільмом «Народження нації» 1915 року.

Фільм зі Шварценеггером знімався у місті Асторія, штат Орегон і, за словами організаторів, повинен був показаний на кінофестивалі через «його історичне значення для кіноіндустрії в нашому штаті».

Твіт від місцевого активіста і критика поліції Лоїса Левіна викликав бурю: «Звичайно, «Дитсадівський поліцейський» — це «просто» фільм, точно так само, як НАРОДЖЕННЯ НАЦІЇ і ВІДНЕСЕНІ ВІТРОМ. І це не розвага для всієї родини, а пережитки поп-культури, збільшує расистські забобони. Що смішного в тому, що поліція з’являється в школі і криміналізує афроамериканських, латиноамериканських та інших небілих дітей замість виховання і навчання?».

У «Kindergarten Cop» Шварценеггер грає секретного поліцейського, який намагається діяти як вихователь дитячого саду, щоб знайти торговця наркотиків. Після початкових труднощів з дітьми, Арні нарешті отримує радість від своєї нової «роботи».

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото:Everett Collection / picturedesk.com)

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh