Авторські статті

Фільм зі Шварценеггером «Дитсадівський поліцейський» визнали «расистським»

Організатори кінофестівалю в Орегоні видалили з програми культову комедію «Дитсадівський поліцейський» з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі під тиском анти-поліцейських груп в Орегоні, для яких фільм став «таким що прославляє травматизацію дітей поліцією». Вони навіть порівняли фільм з відомим расистським німим фільмом «Народження нації» 1915 року.

Фільм зі Шварценеггером знімався у місті Асторія, штат Орегон і, за словами організаторів, повинен був показаний на кінофестивалі через «його історичне значення для кіноіндустрії в нашому штаті».

Твіт від місцевого активіста і критика поліції Лоїса Левіна викликав бурю: «Звичайно, «Дитсадівський поліцейський» — це «просто» фільм, точно так само, як НАРОДЖЕННЯ НАЦІЇ і ВІДНЕСЕНІ ВІТРОМ. І це не розвага для всієї родини, а пережитки поп-культури, збільшує расистські забобони. Що смішного в тому, що поліція з’являється в школі і криміналізує афроамериканських, латиноамериканських та інших небілих дітей замість виховання і навчання?».

У «Kindergarten Cop» Шварценеггер грає секретного поліцейського, який намагається діяти як вихователь дитячого саду, щоб знайти торговця наркотиків. Після початкових труднощів з дітьми, Арні нарешті отримує радість від своєї нової «роботи».

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото:Everett Collection / picturedesk.com)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.