Економіка

Філія “Нібулону” в порту Ізмаїл щомісяця експортує 200 тисяч тонн вантажів

Наразі філія “Бессарабська” компанії “Нібулон” вийшла на потужність 200 тис. тонн експорту на місяць і планує довести цей показник до 300 тис. тонн.

Про це розповів директор з логістики “Нібулону” Сергій Калкутін в інтерв’ю для Економічна Правда,

На порт Ізмаїл припадає 70% експорту компанії та вже перевалили перший млн тонн зерна.

Компанія інвестувала 18,5 млн доларів у склад на 9 тис. тонн, обладнання для розвантаження вагонів та ємність на 2 тис. тонн. Наступна черга передбачає будівництво елеватора на 86 тис. тонн, що коштуватиме близько 20 млн дол. “Нібулон” також думає про переробку і планує побудувати млин для виробництва борошна.”Олексій Опанасович (Олексій Вадатурський, засновник та ексгендиректор “Нібулону” – ред.) до трагічної загибелі щоп’ятниці та щосуботи був тут на виробництві, проводив наради з будівельниками”, – згадує Калкутін.

У компанії також назвали ще одну проблему. Хоча “Нібулон” і є найбільшим власником річкової торгової флотилії, він не може задіяти на Дунаї десятки своїх суден, бо вони застрягли в Миколаєві.

“Для нашої моделі важливо евакуювати наш флот. Ердоган вів переговори про евакуацію турецького флоту, який там застряг. Ми порушували питання про вивезення флоту з усіма прапорами в рамках цього процесу, але цей план не був реалізований”, – констатує Калкутін.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України