Політика

Філатов: Кабмін призупинив фінансування будівництва по всій країні

Через проблеми з Держбюджетом на поточний рік заплановані проєкти поставили в чергу на отримання фінансування. У підсумку по всій країні зупинено сотні будівництв.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав мер Дніпра Борис Філатов.

“Ну що, приїхали? Фактично від сьогодні, вперше за останні роки, в країні введено “КАРТОТЕКУ”. Хто знає, той зрозуміє. У двох словах, це відбувається тоді, коли держбюджет з’їжджає в “червоне” і не в змозі виконувати одночасно всі зобов’язання. Тоді всіх ставлять у чергу. Місцеве самоврядування поки що нижчеопублікований документ торкнеться лише в частині ДФРР (Державного фонду регіонального розвитку. – Ред.), але що буде далі.

Хоча й так не солодко. Соцеконом на території ці хлопчики на самокатах вже грохнули, ДФРР – ставайте в чергу за грошима. По всій країні зупинено сотні будівництв: лікарні, школи, дитячі садочки, які місцеве самоврядування робило спільно з держбюджетом або за його рахунок. Доброго ранку. Слів немає. Залишилися одні висловлювання”, – йдеться в повідомленні.

В жовтні мер Вінниці Сергій Моргунов заявляв, що Кабмін зупинив будівництво нової лікарні та школи у Вінниці, через те, що отримав лист від міністерства фінансів з проханням призупинити використання коштів призначених на соціальні об’єкти.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України