Авторські статті

Фіцо не вірить, що в Україні йде війна, але до Києва їхати злякався

Нещодавно обраний прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, відомий своїми проросійськими поглядами, нещодавно запропонував Україні віддати РФ усі захоплені території. Не минуло й кількох днів, як він відзначився новою цинічною заявою.

І це було одразу після ранкового обстрілу Києва російськими військами. Фіцо заявив, що життя в українській столиці нібито нормальне, і війни там немає, пише Reuters.

“Ви серйозно думаєте, що в Києві війна? Ви жартуєте, будь ласка, я сподіваюся, ви несерйозно. Поїдьте туди, і ви побачите, що в місті нормальне життя, абсолютно нормальне життя”, – відповів він на запитання про доречність поїздки до Києва для того, щоб краще зрозуміти війну РФ проти України, яка триває вже другий рік.

Війну РФ проти України словацький прем’єр назвав “локальним конфліктом”. Водночас від поїздки до Києва ухильно відмовився. За його словами, в Ужгороді зустрітися було б практичніше (на 24 січня був запланований візит Фіцо в Україну – ред.). Він зазначив, що це місто обрала українська сторона.

Нагадаємо, на засіданні Європарламенту 16 січня Словаччина пригрозила: якщо світ не припинить підтримувати Україну, то вона об’єднається з Путіним і “зрівняє із землею” Європу.

Новий прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо назвав мирний план Зеленського “нереалістичним”, а також відзначився ще кількома антиукраїнськими висловлюваннями.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України