Авторські статтіДуховне

Феміністки намагались спалити катедру в Буенос-Айресі. Відео

Минулого тижня в Буенос-Айресі, Аргентина, пройшов марш з нагоди міжнародного жіночого дня. Учасниці цієї ходи покрили граффіті національний музей, намагались підпалити Митрополичу катедру та знущались над чоловіком, котрий намагався наодинці захистити катедральний храм.

Один молодий чоловік намагався захистити місцеву катедру, стоячи спокійно і тримаючи в руках прапор Ватикану. Жінки із замаскованими обличчями, що хотіли підпалити храм, намагались відібрати в нього прапор, накидались на нього, намагались побити, тягали за волосся і зрештою натовпом виштовхали його.

Як інформує LifeSiteNews, серед тисяч учасників маршу були феміністки, прихильники ЛГБТ та члени Соціальної робітничої партії, одягнуті в костюми відьом. Коли їх спочатку мирний марш дійшов до Плаза Майо, частина учасників почала нищити найстаріші будівлі міста.

Вони намагались підпалити Митрополичу катедру, яка часто (як і інші католицькі храми Аргентини) стає мішенню учасників міжнародного жіночого дня. Феміністки та ліваки звинувачують Католицьку Церкву Аргентини в тому, що вона виступає проти абортів.

Нападниць змогли стримати тимчасова загорожа та поліція, яку вони закидали пляшками і камінням. Зрештою, підпалити храм їм не вдалось, однак загорожу вони таки підпалили. Поліція розігнала протестувальників гумовими кулями і водними гідрантами. Близько 20 осіб заарештували за вандалізм.

Це вже не перший напад феміністок на католицькі храми в Аргентині. Зокрема в листопаді 2013 року група з 7 тисяч радикально налаштованих осіб намагались атакувати катедру Івана Хрестителя в Куйо. 1500 молодих католиків сформували живий щит, щоб захистити храм.

У 2012 р. схожа ситуація відбулась в Посадас.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.