Самовсасывающие центробежные насосы

Фекальні насоси: види

Фекальний насос користується широкою популярністю, оскільки застосовується він, як в сільському господарстві, так і на промислових підприємствах; як в приватних будинках, так і в державних установах.

Поверхневі типи

Викачування фекалій з відстійників, вигрібних ям і накопичувальних резервуарів часто здійснюється поверхневими самовсмоктуючими фекальними насосами. Розташовані на поверхні, вони викачують забруднення з 8-метрової глибини. Відцентрові типи фекальних насосів, пропоновані на https://mir-nasosov.com.ua/, організовують робочий процес очищення каналізаційних систем з дуже високою продуктивністю.

Фекальні насосні агрегати, як зовнішні елементи системи відкачування, встановлюються поруч з вигрібними ямами, відстійниками або резервуарами для накопичення стоків. У систему опускається лише патрубок, який всмоктує нечистоти. Він оснащений сітчастим фільтром і гратами-подрібнювачем. Таке доповнення затримує великі включення, а пухкі – дробить.

Перевагою поверхневого способу підключення є мінімальний контакт з агресивним середовищем, що позитивно відбивається на терміні експлуатації техніки. Устаткування в даному виконанні не потребує гідроізоляції підвищеного класу. Насос не потрібно часто очищувати. До недоліків можна віднести можливість поверхневого агрегату перекачувати робоче середовище з малим ступенем забруднення.

Занурені типи

Умови експлуатації заглибних фекальних насосів – це контакт з агресивними середовищами. Вони опускаються безпосередньо в робочу субстанцію. Використовуються агрегати там, де потрібні велика глибина водозабору і тривала безперервна робота. Для обслуговування і ремонту заглибні фекальні насоси необхідно піднімати на поверхню. У конструкції враховані наступні вимоги:

  • проточна частина агрегату безперешкодно перекачує субстанції з вмістом твердих, м’яких і волокнистих включень, що досягають до 20% в загальному обсязі;
  • є можливість легко усувати засмічення і проводити профілактичні заходи;
  • деталі і корпус фекального насосу, виготовляється з металів стійких до корозії, а в сучасних моделях використовуються зносостійкі полімерні матеріали;
  • корпус і проточна частина відрізняються гладкою поверхнею, що зменшує ймовірність налипання мулу, глини, піску та іншого сміття;
  • конструкція відцентрових заглибних насосів дозволяє перекачувати рідини з включеннями діаметром до 80 мм без пошкодження лопатей робочого колеса або внутрішньої поверхні камери.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh