Самовсасывающие центробежные насосы

Фекальні насоси: види

Фекальний насос користується широкою популярністю, оскільки застосовується він, як в сільському господарстві, так і на промислових підприємствах; як в приватних будинках, так і в державних установах.

Поверхневі типи

Викачування фекалій з відстійників, вигрібних ям і накопичувальних резервуарів часто здійснюється поверхневими самовсмоктуючими фекальними насосами. Розташовані на поверхні, вони викачують забруднення з 8-метрової глибини. Відцентрові типи фекальних насосів, пропоновані на https://mir-nasosov.com.ua/, організовують робочий процес очищення каналізаційних систем з дуже високою продуктивністю.

Фекальні насосні агрегати, як зовнішні елементи системи відкачування, встановлюються поруч з вигрібними ямами, відстійниками або резервуарами для накопичення стоків. У систему опускається лише патрубок, який всмоктує нечистоти. Він оснащений сітчастим фільтром і гратами-подрібнювачем. Таке доповнення затримує великі включення, а пухкі – дробить.

Перевагою поверхневого способу підключення є мінімальний контакт з агресивним середовищем, що позитивно відбивається на терміні експлуатації техніки. Устаткування в даному виконанні не потребує гідроізоляції підвищеного класу. Насос не потрібно часто очищувати. До недоліків можна віднести можливість поверхневого агрегату перекачувати робоче середовище з малим ступенем забруднення.

Занурені типи

Умови експлуатації заглибних фекальних насосів – це контакт з агресивними середовищами. Вони опускаються безпосередньо в робочу субстанцію. Використовуються агрегати там, де потрібні велика глибина водозабору і тривала безперервна робота. Для обслуговування і ремонту заглибні фекальні насоси необхідно піднімати на поверхню. У конструкції враховані наступні вимоги:

  • проточна частина агрегату безперешкодно перекачує субстанції з вмістом твердих, м’яких і волокнистих включень, що досягають до 20% в загальному обсязі;
  • є можливість легко усувати засмічення і проводити профілактичні заходи;
  • деталі і корпус фекального насосу, виготовляється з металів стійких до корозії, а в сучасних моделях використовуються зносостійкі полімерні матеріали;
  • корпус і проточна частина відрізняються гладкою поверхнею, що зменшує ймовірність налипання мулу, глини, піску та іншого сміття;
  • конструкція відцентрових заглибних насосів дозволяє перекачувати рідини з включеннями діаметром до 80 мм без пошкодження лопатей робочого колеса або внутрішньої поверхні камери.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Нові технології північного сусіда – іноваційне турбулентно-рідинне устаткування. Відео

Росіяни придумали іноваційне турбулентно-рідинне устаткування – “Оживлювач води”. Для чого і як вона працює?) “Технологія” ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh