Новини з Австрії

Фейковий сайт аеропорту Відня налагодив шахрайську схему з продажу втрачених валіз

Аеропорт Відень-Швехат повідомив про нову шахрайську схему. Фейковий сайт стверджує, що продає втрачені валізи.

Сторінка у Facebook, яка називає себе «Аеропорт Відня», заманює людей нібито привабливою акцією: «Продаємо багаж за 1,95 євро! Терміново звільняємо склад аеропорту та продаємо багаж, який було втрачено понад шість місяців тому.»

Далі: «Для покупки зайдіть на сайт та оформіть замовлення. Кількість товару обмежена». Однак будь-хто, хто піде цією порадою і передасть свої дані, стане жертвою нового шахрайства. Фейкова сторінка здивована добре, логотип аеропорту був вкрадений і використаний для неї. Крім того, хибні відгуки від імовірно задоволених покупців активізують передбачуваний розпродаж.

Максін М. навіть пише з профілю з фото: «Купила цю валізу за 1,95 євро і знайшла в ній косметичку з чоловічими парфумами та планшет Samsung!» Інші щасливі покупці також хочуть отримати так само привабливі товари, наприклад стільникові телефони, прикраси або фотоапарати.

Справжній аеропорт Відня повідомляє: «В даний час у Facebook поширюються фейкові профілі, що імітують зовнішній вигляд та логотип аеропорту Відня, з метою отримання конфіденційних даних за допомогою фальшивих аукціонів. Ці сторінки не мають нічого спільного з аеропортом Відня! Ми рекомендуємо не переходити за посиланнями невідомого походження та не передавати конфіденційні дані невідомим особам!»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України