Авторські статті

Федералізація України – це шлях до її знищення. І ті, хто закликають ставати на цей шлях, – працюють проти України

Федералізація України – це шлях до знищення. І ті, хто закликають ставати на цей шлях, – це люди, які працюють проти України. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко у коментарі журналістам на Майдані.

“Розмови про можливість федералізації – це провокація. І ми повинні зробити все, щоби такі “ідеї” не мали шансів на втілення. Федералізація України – це шлях до її знищення. І ті, хто закликають ставати на цей шлях, – це люди, які працюють проти України. Їх не можна назвати українцями”, – наголосив Віталій Кличко.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо нібито наявності радикалів на Майдані, лідер “УДАРу” відзначив, що влада намагається навісити ярлик радикала кожному, хто вийшов протестувати, і хто не згоден з режимом Януковича. “Як можуть бути сотні тисяч людей, мільйони українців радикалами?! Це навмисно спланована провокація – показати нібито на Майдані зібралися люди радикально налаштовані. На Майдан вийшли люди, які не хочуть жити в умовах тотальної корупції і беззаконня, зневаги до своїх прав. У них є два варіанти: або боротися, або, як їм “пропонує” влада – у тюрму”, – сказав Кличко.

Він також відзначив, що опозиція робитиме все для того, щоби не допустити ескалації ситуації в Україні, і продовжуватиме переговори з владою. “А щоби не було різних тлумачень змісту цих переговорів, ми пропонуємо щоб вони відбувалися за участі представників міжнародної спільноти”, – підкреслив Віталій Кличко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.