Федералізація України – це шлях до її знищення. І ті, хто закликають ставати на цей шлях, – працюють проти України

Федералізація України – це шлях до знищення. І ті, хто закликають ставати на цей шлях, – це люди, які працюють проти України. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко у коментарі журналістам на Майдані.

“Розмови про можливість федералізації – це провокація. І ми повинні зробити все, щоби такі “ідеї” не мали шансів на втілення. Федералізація України – це шлях до її знищення. І ті, хто закликають ставати на цей шлях, – це люди, які працюють проти України. Їх не можна назвати українцями”, – наголосив Віталій Кличко.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо нібито наявності радикалів на Майдані, лідер “УДАРу” відзначив, що влада намагається навісити ярлик радикала кожному, хто вийшов протестувати, і хто не згоден з режимом Януковича. “Як можуть бути сотні тисяч людей, мільйони українців радикалами?! Це навмисно спланована провокація – показати нібито на Майдані зібралися люди радикально налаштовані. На Майдан вийшли люди, які не хочуть жити в умовах тотальної корупції і беззаконня, зневаги до своїх прав. У них є два варіанти: або боротися, або, як їм “пропонує” влада – у тюрму”, – сказав Кличко.

Він також відзначив, що опозиція робитиме все для того, щоби не допустити ескалації ситуації в Україні, і продовжуватиме переговори з владою. “А щоби не було різних тлумачень змісту цих переговорів, ми пропонуємо щоб вони відбувалися за участі представників міжнародної спільноти”, – підкреслив Віталій Кличко.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh