Війна РФ проти України

Фахівці польського оборонного концерну PGZ допомагають ремонтувати техніку для ЗСУ поблизу лінії фронту. Фото

Вони займаються саме тією технікою, яку наше військо отримало як допомогу від Польщі

Джерело: Defence Express

Фахівці польського оборонного концерну PGZ досі продовжують виконувати роботи по польову ремонту техніки та озброєння ЗСУ, отриманої в рамках військової допомоги від Польщі. Роботи доволі часто виконуються не просто біля лінії фронту, але навіть в зоні досяжності дії російської крупнокаліберної артилерії.

Для виконання задач по ремонту зазвичай залучаються спеціалісти, котрі мають прямий досвід експлуатації техніки, що поставлена Варшавою для ЗСУ. Їх переміщення тримаються в секреті, щоб не дати “зайвої” інформації рашистам. Про це йдеться в публікації Polska Agencja Prasowa.

Фахівці польської PGZ досі допомагають ремонтувати техніку для ЗСУ поблизу лінії фронту

Спеціалісти з Польщі ремонтують техніку в Україні, фото ілюстративне, джерело – PGZ, наводить PAP

Зазнається, що головне завдання спеціалістів польського концерну PGZ тут, в Україні – це на місці визначити ступінь технічних неполадок або пошкодження техніки, та прийняти подальше рішення щодо ремонту. Якщо неполадки дрібні – відремонтувати на місці, якщо середні – відправити техніку на ремонт в майстерні на території України, якщо ж значні – то тоді готувати машини до відправки на ремонт уже безпосередньо на потужностях польського ОПК.

Що стосується номенклатури техніки, то в публікації згадуються зокрема САУ Krab, танки Leopard 2 та машини на базі вантажівок Jelcz.

Фахівці польської PGZ досі допомагають ремонтувати техніку для ЗСУ поблизу лінії фронту

Польські САУ Krab ведуть вогонь, ілюстративне фото з відкритих джерел

Якщо говорити про мотивацію спеціалістів польської PGZ, які обслуговують польську техніку для ЗСУ, то тут наводяться такі цікаві аспекти. Польських спеціалістів мотивує зокрема те, що наші воїни їм постійно дуже дякують за поставлену техніку, а частина із них навіть вільно володіє польською мовою, бо до повномасштабного вторгнення власне працювали в Польщі, а потім повернулись захищати свою країну.

Також фахівців PGZ мотивує хоробрість, яку проявляють наші воїни на полі бою, ну і також те – що вони володіють специфічними знаннями і технологіями по ремонту своєї техніки, які можуть відтворити лише вони.

Фахівці польської PGZ досі допомагають ремонтувати техніку для ЗСУ поблизу лінії фронту

Польське шасі Jelcz, ілюстративне фото з відкритих джерел

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України