Відчуття безпеки в школі сприяє покращенню знань

Науковці висунули чергову гіпотезу про навчанні в школі. За словами фахівців, дітям дуже важливо відчувати себе в безпеці.

Ця думка існує після досліджень експертів Університету Конкордії, розташованого в Монреалі. Проблема в тому, що навчальні посібники не дають школярам сконцентруватися на заняттях, внаслідок чого виникає низька успішність. До речі, доктори наук вважають, що діти приховують безліч проблем емоційного характеру. Наприклад, якщо дитину дражнять у школі, у нього розвиваються комплекси, що переростає в депресію.

Говорячи про іншу половину учнів, які відчувають комфорт і безпеку, то у них виходить повністю сконцентруватися на робочому процесі. Школярі, які живуть у бідних сім’ї ях, теж не можуть спокійно почувати себе в суспільстві. Діти приносять свої проблеми в школу, нехай навіть і на підсвідомому рівні.

Коли педагог зауважує, що дитині не вдається сконцентруватися, то зобов’язаний втрутитися в ситуацію і підтримати її. Дана стратегія дозволить розібратися в ситуації і викорінити проблему. Таких дітей не варто відносити до категорії проблемних, а просто необхідно обговорювати їхні труднощі, приділяючи їм більше часу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh