Авторські статтіНовини

Відчуття безпеки в школі сприяє покращенню знань

Науковці висунули чергову гіпотезу про навчанні в школі. За словами фахівців, дітям дуже важливо відчувати себе в безпеці.

Ця думка існує після досліджень експертів Університету Конкордії, розташованого в Монреалі. Проблема в тому, що навчальні посібники не дають школярам сконцентруватися на заняттях, внаслідок чого виникає низька успішність. До речі, доктори наук вважають, що діти приховують безліч проблем емоційного характеру. Наприклад, якщо дитину дражнять у школі, у нього розвиваються комплекси, що переростає в депресію.

Говорячи про іншу половину учнів, які відчувають комфорт і безпеку, то у них виходить повністю сконцентруватися на робочому процесі. Школярі, які живуть у бідних сім’ї ях, теж не можуть спокійно почувати себе в суспільстві. Діти приносять свої проблеми в школу, нехай навіть і на підсвідомому рівні.

Коли педагог зауважує, що дитині не вдається сконцентруватися, то зобов’язаний втрутитися в ситуацію і підтримати її. Дана стратегія дозволить розібратися в ситуації і викорінити проблему. Таких дітей не варто відносити до категорії проблемних, а просто необхідно обговорювати їхні труднощі, приділяючи їм більше часу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eighteen − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.