Фахівці склали основні причини поганих відносин для людей старше 30 років

Експерти розповіли про основні помилки людей старше тридцяти під час сексу. Вони відзначають, що в плані сексу варто вести себе розкутіше і не боятися експериментувати.

Першою проблемою в ліжку експерти назвали лінь. Фахівці відзначають, що скорочення часу на попередні ласки і роздягання може призвести до того, що секс буде втрачати в якості, навіть якщо це робиться заради того, щоб збільшити тривалість самого статевого акту.

Також однією з причин є відсутність потягу до партнера. Експерти впевнені, що під час відносин це періодично трапляється, і немає нічого тривожного у подібних речах. Варто пробувати, експериментувати і тоді все повернеться в норму. Ще фахівці відзначають, що народження дитини не повинно бути причиною для відмови від сексу.

На думку експертів, може виявитися шкідливим і серйозне ставлення до статевих актів. Вони впевнені, що абсолютно ідеального сексу не буває, а спроби домогтися подібного відбирають більш яскраві враження. Фахівці відзначають, що не варто порівнювати своє сексуальне життя з іншими людьми, вимірювати у кого менше або більше статевих актів, це призведе лише до проблем, так як для кожної парі все індивідуально.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh