Авторські статтіЗдоров'я

Фахівці склали основні причини поганих відносин для людей старше 30 років

Експерти розповіли про основні помилки людей старше тридцяти під час сексу. Вони відзначають, що в плані сексу варто вести себе розкутіше і не боятися експериментувати.

Першою проблемою в ліжку експерти назвали лінь. Фахівці відзначають, що скорочення часу на попередні ласки і роздягання може призвести до того, що секс буде втрачати в якості, навіть якщо це робиться заради того, щоб збільшити тривалість самого статевого акту.

Також однією з причин є відсутність потягу до партнера. Експерти впевнені, що під час відносин це періодично трапляється, і немає нічого тривожного у подібних речах. Варто пробувати, експериментувати і тоді все повернеться в норму. Ще фахівці відзначають, що народження дитини не повинно бути причиною для відмови від сексу.

На думку експертів, може виявитися шкідливим і серйозне ставлення до статевих актів. Вони впевнені, що абсолютно ідеального сексу не буває, а спроби домогтися подібного відбирають більш яскраві враження. Фахівці відзначають, що не варто порівнювати своє сексуальне життя з іншими людьми, вимірювати у кого менше або більше статевих актів, це призведе лише до проблем, так як для кожної парі все індивідуально.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України