Авторські статтіТехно

Фахівці розповіли, як перевірити гарантію iPhone

Найчастіше люд купують смартфони компанії Apple не в офіційних магазинах, а у перекупників. Тут дуже важливо знати, чи на гарантії знаходиться апарат, або ж це відновлений в Китаї телефон. Більшість користувачів не знають, як перевірити це. Проте нещодавно фахівці пояснили, що потрібно зробити, щоб дізнатися про гарантію iPhone.

У компанії Apple рекомендують для більшої зручності звернути в спеціальний сервіс і вже там перевіряти чи є гарантія, чи ні. Для цього дзвонити в офіційну службу підтримки зовсім не потрібно.

Першим кроком у перевірці iPhone є пошук серійного номера смартфона. Для цього потрібно зайти в «Налаштування», а потім в «Основні» та «Про пристрій». Користувачеві покажуть інформацію про його iPhone, де і буде серійний номер. На коробці телефону також він надрукований. Номер можна знайте на комп’ютері, з яким iPhone синхронізувався через iTunes.

Коли серійний номер знайдений, потрібно перейти на сайт applied.apple.com і зайти в кабінет під своїм Apple ID. Потім в списку пристроїв вибрати свій смартфон.

Іншим кроком буде перевірка прав власника на підтримку та обслуговування. Власник iPhone вводить його серійний номер в певне поле за допомогою підказок, після цього сервіс видасть інформацію про гарантію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.