Фахівці розповіли, як перевірити гарантію iPhone

Найчастіше люд купують смартфони компанії Apple не в офіційних магазинах, а у перекупників. Тут дуже важливо знати, чи на гарантії знаходиться апарат, або ж це відновлений в Китаї телефон. Більшість користувачів не знають, як перевірити це. Проте нещодавно фахівці пояснили, що потрібно зробити, щоб дізнатися про гарантію iPhone.

У компанії Apple рекомендують для більшої зручності звернути в спеціальний сервіс і вже там перевіряти чи є гарантія, чи ні. Для цього дзвонити в офіційну службу підтримки зовсім не потрібно.

Першим кроком у перевірці iPhone є пошук серійного номера смартфона. Для цього потрібно зайти в «Налаштування», а потім в «Основні» та «Про пристрій». Користувачеві покажуть інформацію про його iPhone, де і буде серійний номер. На коробці телефону також він надрукований. Номер можна знайте на комп’ютері, з яким iPhone синхронізувався через iTunes.

Коли серійний номер знайдений, потрібно перейти на сайт applied.apple.com і зайти в кабінет під своїм Apple ID. Потім в списку пристроїв вибрати свій смартфон.

Іншим кроком буде перевірка прав власника на підтримку та обслуговування. Власник iPhone вводить його серійний номер в певне поле за допомогою підказок, після цього сервіс видасть інформацію про гарантію.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh