Авторські статтіТехно

Фахівці порівняли параметри Xiaomi Mi 8 і OnePlus 6

На думку критиків, серед китайських смартфонів Huawei P20 Pro йде поза конкуренцією. Однак, якщо користувача не влаштовує цінова категорія, фахівці рекомендують вибирати Xiaomi Mi 8 і OnePlus 6.

Незважаючи на те, що пристрої досить схожі, вони мають кілька суттєвих відмінностей. Для початку фахівці розглядають корпус і дизайн смартфонів. Xiaomi Mi 8 виграє із-за металевої рамки, але його корпус не настільки водонепроникний, як у OnePlus 6.

У порівнянні дисплеїв переміг Xiaomi. Його AMOLED екран хоч і ідентичний по діагоналі і технологіями, але OnePlus не дотягує за параметрами контрастності і яскравості. Крім того, у Xiaomi є інфрачервоні датчики для 3D-сканування особини.

Як відзначають експерти, продуктивність буде краще у OnePlus 6, тому що розробники передбачили 8 гігабайт ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті. Процесор у Xiaomi – Snapdragon 710, а у OnePlus – Snapdragon 845.

Операційна система також виграє. MIUI 10 (Android 8.1 Oreo) йде попереду OnePlus, в якому уявлень Android 8.0 Oreo з підтримкою OxygenOS.

Однак OnePlus 6 лідирує завдяки своїй камері, яка була зроблена більш якісною. За це, роблячи покупку в Китаї, користувачам доведеться переплатити близько 80 доларів, якщо порівнювати ціни з Xiaomi Mi 8.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України