Фахівці порівняли BlackBerry KEY2 з Samsung Galaxy S9 і назвали кращу камеру

BlackBerry KEY2 і Samsung Galaxy S9 завжди знаходилися в різних категоріях смартфонів, однак коли ціна за BlackBerry KEY2 стала всього на 50 доларів менше, ніж у Samsung, то фахівці вирішили порівняти характеристики. Головним питанням стало, чия ж камера краще.

Перше, що було названо, це якість фото при денному світлі. BlackBerry KEY2 робить знімки HDR з яскравими квітами і промальовуванням найдрібніших деталей. Однак до рівня флагмана він не дотягує, так як не має такого широкого діапазону. Барвистість в BlackBerry досягається за рахунок перенасичення квітів, що прибирає глибину знімка. Це можна помітити при збільшенні знімка, коли KEY2 розмивається, GS9 лише збільшує різкість.

У складних кадрах, де потрібне поєднання освітлення, KEY2 також не показує належного результату, якщо не включитися автоматично HDR. Також знімки KEY2 залишаються неякісними при збільшенні і при поганому освітленні. В цих же умовах GS9 не допускає зернистої поверхні і не розмиває зображення в погано освітлених ділянках, що вигідно відрізняє його від конкурента.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh