Авторські статтіТехно

Фахівці порівняли BlackBerry KEY2 з Samsung Galaxy S9 і назвали кращу камеру

BlackBerry KEY2 і Samsung Galaxy S9 завжди знаходилися в різних категоріях смартфонів, однак коли ціна за BlackBerry KEY2 стала всього на 50 доларів менше, ніж у Samsung, то фахівці вирішили порівняти характеристики. Головним питанням стало, чия ж камера краще.

Перше, що було названо, це якість фото при денному світлі. BlackBerry KEY2 робить знімки HDR з яскравими квітами і промальовуванням найдрібніших деталей. Однак до рівня флагмана він не дотягує, так як не має такого широкого діапазону. Барвистість в BlackBerry досягається за рахунок перенасичення квітів, що прибирає глибину знімка. Це можна помітити при збільшенні знімка, коли KEY2 розмивається, GS9 лише збільшує різкість.

У складних кадрах, де потрібне поєднання освітлення, KEY2 також не показує належного результату, якщо не включитися автоматично HDR. Також знімки KEY2 залишаються неякісними при збільшенні і при поганому освітленні. В цих же умовах GS9 не допускає зернистої поверхні і не розмиває зображення в погано освітлених ділянках, що вигідно відрізняє його від конкурента.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.