Життя

Фахівці назвали імена, які руйнують жіночу енергетику

Які це імена?

Ім’я багато в чому визначає життя і долю людини. Енергетика імені залежить від змісту, походження, звучання і популярності. Після довгих досліджень і аналізу була встановлена закономірність: існують небезпечні нещасливі імена, які здатні принести багато проблем.

Імена, які брали участь у дослідженні, поширені повсюдно. Іменологи не стали зачіпати рідкісні імена, адже це могло сильно зіпсувати об’єктивність статистичних даних.

1. Віра

Віра означає «вірна», походить від старослов’янської. Також це ім’я розшифровується як «та що довіряє», «служить Богу», «вселяє віру». Віра безтурботно ставиться до свого життя, вона вірить у себе і свої сили, не аналізуючи свої можливості і таланти. Цілеспрямованість і діловитість переважають у ній над емоційним і сентиментальним початком, що робить її швидше мужньою, ніж жіночною і лагідною.

Звичайно, великий внутрішній потенціал і твердість характеру дозволяють Вірі долати непереборні перешкоди для інших, але тільки після всіх перипетій вона відчуває себе виснаженою і нещасною. Інтерес до життя у власниць цього імені може згаснути занадто рано, в тій годину як твердий характер не дозволить знайти підтримку в чоловікові. А частка, ніби намагаючись виправдати це ім’я, підносить Вірі нові випробування і труднощі. Вона їх подолає.

2. Ірина

Ірина — володарка важкого характеру, тому непрості стосунки з оточуючими їй забезпечені. Вона дуже незговірлива, вперта і категорична, їй важко крокувати по життю разом з кимось. У цьому імені переважає чоловіче начало, із-за чого багато представників сильної статі просто згасати в тіні Ірини.

Ім’я входити в топ найбільш нещасливих імен, тому що знайти своє щастя Ірині складно. Зрозуміло, це не каже про те, що на інших фронтах їй не щастить, але любов — це основа щастя. Виправити становище важко, оскільки енергетика Ірини дисгармонує з будь-якими чоловічими іменами.

3. Надія

Надія — слов’янське ім’я з грецьким корінням, уособлює чесноту, поширену в християнстві. Здавалося б, на життєвому шляху володарка такого імені ніколи не втратить надію на краще і завжди буде знаходитися під покровом Господа. Однак доля дівчини з таким ім’ям дуже важка. Життєвий шлях Надії тернистий і важкий, незважаючи на те, що у неї міцний внутрішній стрижень.

Перш ніж Надія досягне успіху, їй доведеться подолати біль, втрати. Найчастіше Надіям доводиться страждати від зради. Ці горді і владні жінки чомусь часто залишаються самотніми.

4. Олександра

Цим універсальним ім’ям, утвореним від чоловічого, вже давно називають багатьох дівчаток. І якщо для чоловіка це ім’я вважається вдалим, то для жінки іменологи радять вибрати щось інше. На думку експертів — ім’я з сильною чоловічою енергетикою, яке наділяє жінку чоловічими рисами характеру.

Назвавши дівчинку Олександрою, батьки прирікають її на зайві турботи. З дитинства Олександра вирішує складні питання, долає непереборні перешкоди. Вона вічно буде про когось піклуватися, не отримуючи віддачі.

5. Людмила

Ім’я Людмила невдало поєднується з багатьма чоловічими іменами. Вважається, що володарка такого імені приречена на довгі пошуки супутника життя. І в інших сферах Людмила нескінченно бореться за якісь можливості, прогризає шлях до щастя, багато в чому відмовляє собі.

Людмила не може відпустити минуле і жити справжнім, тому що замкнені десь між реальністю та ілюзією. Із-за цього володарка такого імені часто відчуває себе нещасною і недооціненою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України