Фахівці NASA навчилися вирощувати салат в космосі

Фахівці NASA навчилися вирощувати салат в космосі. Про це повідомляється на офіційній сторінці агентства в соціальній мережі Twitter.

За словами фахівців, розвиток живих організмів в умовах відсутності кисню і невагомості практично не можливий. Незважаючи на це, вчені вирішили провести ряди досліджень, в яких змогли встановити, як саме можна виростити овоч або фрукт в космосі. Перші досліди на цей рахунок пройшли на території Міжнародної космічної станції.

В ході дослідів фахівці розробили спеціальну капсулу, яка дозволяє відтворити чітке співвідношення кисню з іншими домішками, аналогічно повітрю на Землі. Крім того, апарат має власне тяжіння за рахунок роботи магнітного поля. У підсумку фахівці вирішили провести дослід, спробувавши виростити салат на земній орбіті. За словами вчених, дані спроби завершувалися невдало більш ніж десять разів. Лише після багатьох спроб і помилок вдалося ідеально налаштувати прилади ля того, щоб виростити кущ салату.

Вчені відзначили, що всі результати досліджень стануть основою для розробки пристосування для вирощування тих чи інших продуктів на Марсі в процесі запланованої на наступне десятиліття місії. В даний час відомо, що даний метод не є економічним, так як вимагає більше енергетичних ресурсів, що не прийнятно в рамках місії Mars One.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh