Техно

Facebook Watch покаже американський рімейк серіалу «Сміттям»

Найчисленніша за кількістю користувачів у світі соціальна мережа Facebook покаже американський ремейк популярного молодіжного серіалу «Сміттям», знятого норвезькими кінематографістами. Показ відбудеться на новому сервісі Facebook Watch, інтегрованому в соцмережу.

За задумом власників соціальної мережі, сервіс Facebook Watch повинен скласти конкуренцію популярному відеохостингу YouTube, якого мільйони користувачів щодня переглядають мільярди відеороликів. Ремейк «Сорому» стане одним з авторських продуктів нового сервісу і, завдяки популярності оригінального серіалу, приверне до нього увагу інтернет-користувачів і любителів кіно. В даний час Facebook Watch працює в тестовому режимі і доступний в США обмеженій кількості користувачів.

Що ж стосується самого серіалу «Сміттям», перший сезон якого вийшов у 2015 році, то він розповідає про життя підлітків, учнів старших класів однієї з норвезьких гімназій, які стикаються з проблемами шкільного насильства, невдалих любовних і сексуальних відносин, ісламізму, гомосексуалізму і расових конфліктів.

Норвезька серіал завоював популярність не тільки у себе на батьківщині, але і по всьому світу. Тільки в Китаї його подивилося більше 6 мільйонів чоловік, що перевищує чисельність населення всій Норвегії. Права на показ викупили багато телеканалів світу, а в США заплановані зйомки римейку, в якому головними героями серіалу стануть американські старшокласники.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України