Авторські статтіТехно

Facebook створив фільтр, який перетворює відео в картину

Представник відділу виробництва компанії Facebook Кріс Кокс в рамках конференції під назвою WSJDLive, що пройшла в Лагуні-Біч у Каліфорнії напередодні, представив гостям новий додаток для соцмережі. З допомогою нього користувачі зможуть перетворювати відеозапис в картину, що має стиль вибраного художника.

В ході заходу Кріс Кокс в реальному часі перетворив присутніх, яких знімав на відеокамеру, в справжній витвір мистецтва. Ролик з публікою став картиною в стилі Ван Гога. Зараз нова функція Facebook знаходиться в розробці, проте розробники можуть скористатися тестовою версією. Фільтр буде працювати за принципом Snapchat і перетворювати відео у фотографії в режимі онлайн. Ним зможуть скористатися всі клієнти сервісу Facebook Live videos вже в найближчий час, проте точна дата поки не відома.

За словами представника Facebook, додаток створений для того, щоб користувачі отримали можливість зробити свої відео яскравішими і цікавішими, не докладаючи особливих зусиль, просто скориставшись вже запропонованими шаблонами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України