Автоновини

F. A. Q. за вибором Skoda Kodiaq

7 питань та 6 відповідей про великий кросовер Skoda

Ми вже поїздили на Skoda Kodiaq на прем’єр єрної презентації на Майорці, а тепер готуємо порівняльний тест. Між тим, від вас було чимало питань щодо цієї новинки в коментарях до першого матеріалу, тому найбільш популярні з них ми звели в цей невеликий F. A. Q.

1. Так що за звір і якого він розміру?

Ім’я Kodiaq — модифіковане назва величезної бурого ведмедя з Аляски, kodiak. «Шкоді», мабуть, сподобалася буква q, так як ще одна новинка розміром поменше (між Yeti і Kodiaq) називається Karoq. Кросовер не даремно назвали «Кодиаком»: однойменний ведмідь — один з двох найбільших поряд з полярним білим. Kodiaq, звичайно, не Escalade, але абсолютно точно найбільша Skoda. Не плутати з найдовшою: при довжині майже 4,7 метра він 167 мм поступається «Супербу». Альо це перший семимісцевий автомобіль в історії марки, а також він ширше, вище і важче будь-який інший «Шкоди».

2. Скільки він коштує

Якщо грубо, то від 2 до 2,5 мільйонів. Найдорожчий мотор (бензин, 180 сил) плюс всі галки в конфігураторі — це 3 186 000 рублів. Якщо не тикати все підряд, а підходити до вибору вдумливо, то з цим же топовим двигуном вийде близько 2,9 мільйони рублів.

У цю суму помістяться такі опції, як третій ряд сидінь, атмосферна підсвічування салону, панорамний дах, фірмові шкодовские «розумні дрібниці» в салоні, топова мультимедийка, бездротова зарядка для телефону і шкіряні крісла з вентиляцією. Дизель 150 «коней» коштуватиме на 40 тисяч дешевше, а початковий бензиновий мотор в ті ж півтори сотні сил дозволить заощадити щодо 180-сильного аж 300 тисяч рублів.

3. 150 дизельних сил — це смішно. Як і взагалі всі «движки від газонокосарок»

Дійсно, у нас Kodiaq доступний з відносно малопотужними двигунами. Бензинові 150 сил мотора 1.4 (поєднуються з 6-ступінчастою DSG) ми не пробували, а від 180 л. с. дволітрового двигуна тягти кросовер гідно у співпраці з 7-ступінчастою DSG. Доступні в широкому діапазоні 320 «Ньютонів» забезпечують мотору непогану еластичність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України