Геймери досліджують мозок та створюють нові типи нейронів

Вчені з Інституту нейронаук в Прінстоні запустили спеціальний проект для перетворення картування з точного процесу в гру. Після старту шість років тому, проміжні дані статистики підтверджують важливість розробки.

Проект Eyewire став тренувальним з числа робіт, які необхідні для спрощення процесу наукових досліджень. Нудний процес допоміг картувати нові типи нейронів із завидною статистикою. У мозку міститься щонайменше 100 мільярдів нейронів, і вони утворюють більше 100 трильйонів нейронних сполук. Картування мозку – це важке і досить занудне завдання, що вимагає величезної кількості часу. У свою чергу геймери досліджують мозок і картируют нові типи нейронів на основі прикладу.

Для заохочення фахівці по картуванню отримують «ачівкі» і бонуси для рахунку в таблиці. Спільні зусилля в області нанорозробок допоможуть вченим досліджувати мозок людини аналогічним способом. Колеги учених вбачають важливість розвитку цієї особливості «швидкого» вивчення сухих наукових гіпотез і логарифмів для майбутнього світового співтовариства дослідників.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh