Техно

Геймери досліджують мозок та створюють нові типи нейронів

Вчені з Інституту нейронаук в Прінстоні запустили спеціальний проект для перетворення картування з точного процесу в гру. Після старту шість років тому, проміжні дані статистики підтверджують важливість розробки.

Проект Eyewire став тренувальним з числа робіт, які необхідні для спрощення процесу наукових досліджень. Нудний процес допоміг картувати нові типи нейронів із завидною статистикою. У мозку міститься щонайменше 100 мільярдів нейронів, і вони утворюють більше 100 трильйонів нейронних сполук. Картування мозку – це важке і досить занудне завдання, що вимагає величезної кількості часу. У свою чергу геймери досліджують мозок і картируют нові типи нейронів на основі прикладу.

Eyewire: Геймеры исследуют мозг, картируют новые типы нейроновДля заохочення фахівці по картуванню отримують «ачівкі» і бонуси для рахунку в таблиці. Спільні зусилля в області нанорозробок допоможуть вченим досліджувати мозок людини аналогічним способом. Колеги учених вбачають важливість розвитку цієї особливості «швидкого» вивчення сухих наукових гіпотез і логарифмів для майбутнього світового співтовариства дослідників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.