Авторські статтіДіаспора

Чеський Expobank CZ представив унікальний рахунок для біткоїнів і стартапів

Чеський банк Expobank CZ представивши на ринку унікальний банківський рахунок, що поєднує в собі традиційні банківські послуги зі світом FinTech. За допомогою інтернет-банку Expobanking і нового рахунку «NEO» Expobank CZ, як перший традиційний банк у Європі, надає клієнтам можливість здійснювати транзакції з криптовалютий біткоїн, інвестувати в стартапи або дорогоцінні метали, а також використовувати страхові послуги.

Про це банк повідомляє в прес-релізі.

Таким чином рахунок «NEO» дозволяє вам повністю керувати своєю фінансової життям з однієї точки, що стало можливим завдяки співпраці з партнерами з самих різних областей. Expobank CZ представивши новий банківський рахунок в рамках першого етапу цифрового трансформації, якої банк проходити в даний час. Це значно розширює обсяг пропонованих інноваційних послуг роздрібним клієнтам.

За допомогою нового рахунку NEO Expobank CZ прагне до більш широкої «оцифрування», одночасно надаючи послуги, які досі надавалися окремо і за допомогою різних інструментів FinTech. Банк таким чином реагує на мінливі вимоги клієнтів, які вимагають від банків, наприклад, повного цифрового обслуговування, а разом з фінансовими продуктами також надання інших послуг для управління портфелем. Тому Expobank CZ в рамках свого нового банківського рахунку встановив співпрацю з WBTCB (World Bitcoin Business), страховою компанією Allianz, краудфандингової платформою Fundlift і «Чеським монетним двором». «Як перший традиційний банк в Європі ми надаємо поєднання послуг класичного банку з продуктами«FinTech наших партнерів», – каже Ілья Мітельман, голова Ради директорів Expobank CZ.

Клієнти рахунку Neo можуть здійснювати транзакції з найвідомішої в світі криптовалютой. Це стало можливим завдяки послузі «BitcoinBanking» компанії IP wBTCb solutions, s.r.o., входити в групу WBTCB, яка забезпечує безпечні вкладення в біткоїни, включаючи проведення клієнта всій транзакцією. «Користувачі можуть безпечно зберігати криптовалюту, причому без необхідності створювати свій власний біткоин-гаманець і зберігати приватний ключ. Перевірений користувач може здійснювати операції з понад стандартними лімітами транзакцій, а також завжди побачить актуальну динаміку розвитку ціни биткоина», — говорить Мартін Странскі, засновник та генеральний директор компанії WBCTB. У найближчі дні рахунок NEO дозволить клієнтам Expobank CZ приєднатися до найбільшої краудфандингової платформі в Чеській Республіці Fundlift. «Можна інвестувати в перспективні стартапи, а також в існуючі компанії з різних галузей. Потім інвестори отримають цінні папери облігації, інвестиційні сертифікати або безпосередньо часткові участі в компаніях», говорити Радек Мусил, генеральний директор компанії Fundlift.

За допомогою нового банківського рахунку також відкривається можливість користуватися послугами «Чеського монетного двору», який виробляє не тільки звичайні монети для чеської держави, але також пам’ятні монети або медалі. В якості одного з партнерів Expobank CZ «Чеський монетний двір» дозволяє клієнтам рахунки NEO» купувати золоті і срібні монети або медалі, а також інвестиційні цеглини і злитки. «Золото це традиційний і перевірений інвестиційний продукт. Воно протистоїть інфляції і, крім того, його покупка і продаж звільнені від оподаткування. З цієї причини золото підходить для зберігання та поступового збільшення заощаджень», каже Ярослав Черні, менеджер з маркетингу і PR-менеджер «Чеського монетного двору». В інтернет-банку клієнтам також зможуть скористатися послугами однієї з найбільших страхових компаній на ринку компанії Allianz, перш за все, при виїзді за кордон. Страхування подорожей в рамках рахунки NEO підходить для службових відряджень, відпустки або спортивних турів, де в разі необхідності відшкодує витрати на лікування або перевезення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.