Фотогалерея

Еволюція живого Кена: фото до і після пластики

Як змінювався колишній стюард, спочатку бажаючи стати лялькою Кеном, а потім — Барбі.

36-річний Родріго Альвес відомий тим, що переніс близько 80 пластичних операцій заради того, щоб досягти свого ідеалу. Хлопець родом з Бразилії з дитинства мріяв стати схожим на лялькового Кена. А коли це у нього, нарешті, вийшло, зробив крутий розворот і вирішив, що тепер він хоче бути… Барбі.

Колись Родріго був пробачимо стюардом. Але потім отримав немаленьке спадок від родичів з Великобританії. Ось тут-то він і вирішив витратити гроші на мрію.

Першою операцією стала ринопластика. За словами Альвеса, із-за досить широкого і великого носа постійно дражнили в дитинстві. Хоча нам здається, до всіх втручань Родріго був дуже симпатичним хлопцем.

Ну а потім Альвеса затягнуло: він змінив лінію росту волосся, вставивши імплантат в підборіддя, зробив підтяжку брів, очей, контурну пластику… Потім взявся за тіло. Кен завжди був повненьким, хоча невеликий животик його не псував. Але з допомогою ліпосакції він виправив цей недолік.

Прибравши зайві кілограми з живота, Альвес вставив собі імплантати в сідниці, а заодно — і в грудях, щоб імітувати м’язи. Прес молодий чоловік теж зробив штучний, кубики самі по собі не з’явилися.

З часом результат переставав подобатися Родріго, і він робив нову операцію. Одних ринопластик у Кена було вже більше десятка. Після сьомий у нього почав провалюватися ніс, але це Альвеса не зупинило. У підсумку йому відновлювали цей орган, взявши шматочок ребра: на самому носі тканини просто не вистачало.

До речі, про ребра. Кен видалив 4 із них, щоб талія стала тоншою. Спочатку планував позбутися шести, але за таку маніпуляцію лікарі відмовилися братися. Між іншим, бразилець став першим (і поки єдиним) чоловіком у світі, якому провели подібну операцію не за медичними показаннями, а заради краси.

Правда, щоб ефект був помітний, Альвесу довелося носити корсет навіть на пляжі. Але йому не звикати. Більшість операцій молода людина просити фіксувати на фото та відео і потім викладає в мережу. А показуватися на людях з синцями після чергового хірургічного втручання або опіками після глибокого пілінгу йому не звикати. Здається, він знаходить в цьому якесь задоволення.

Після видалення ребер

Після чергового пілінгу

До речі, крім пластики Кен часто робить складні косметологічні процедури: пересадку і нарощування волосся, лазерну епіляцію усього тіла… Навіть дівчатам таке не снилося!

Після 60-й за рахунком операції Кен публічно зарікся: вистачить! «Тепер я буду робити операції, тільки якщо до того будуть медичні свідчення», — заявивши він. І до того ж по мірі сил зібрався відмовляти інших людей від непотрібних змін просто заради краси.

Але вистачило лялькового красеня ненадовго. Він захотів зробити котячий розріз очей, потім поїхав за черговий підтяжкою особи… до Речі, майже кожну свою операцію Кен робить в новій країні або як мінімум місті. Подейкують, все менше лікарів хочуть брати на себе відповідальність: тіло молодої людини може просто не витримати чергового втручання.

Перед Новим роком Кен ненадовго зник з радарів. Прихильники сподівалися, що він нарешті вгамувався. Тим більше ходили чутки, що про нього збираються знімати фільм — можливо, почався процес зйомок?

Але не тут-то було! Кілька тижнів тому Родріго повернувся… в образі Барбі. Йому вставили грудні імплантати, збільшили сідниці (до речі, цю маніпуляцію проводили в Росії). Ну а потім пішла фемінізація . Лінія волосся Альвеса стала тепер нижче, а він набула трикутну форму. В області скронь у Кена тепер титанові імплантати, які роблять цю зону ширше. Крім того, Альвесу сточили надбрівні дуги і надали більш жіночну форму підборіддя і нижньої щелепи. Операція тривала 4 години і була однією з найбільш складних, які переживав Кен.

Коли він відійшов від пластики, провів кілька днів у салонах краси. Там йому зробили нову зачіску і постригли нещодавно нарощене волосся під каре.

Тепер Кен остаточно перетворився на Барбі, але чомусь здається, що на цьому він не зупиниться. Страшно уявити, що він придумає далі. Вже чим-чим, а фантазією молодий чоловік не обділений.

Ми пропонуємо вам подивитися, як змінювався живий Кен з моменту своїх перших пластичних операцій.

+16

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України