Ешлі Грем і інші моделі закликають не боятися

Косметичний бренд Revlon презентував кампанію «Жити сміливо» («Live Boldly») і нових посланників марки. Ешлі Грем, Адвоа Абоа, Имаан Хаммам і Ракель Циммерман приєдналися до актриси Галь Гадот, яка також стала міжнародним амбасадором Revlon в цьому році.

Кампанію становлять саме ці героїні, адже вони, дійсно, втілюють ідею «Жити сміливо» в реальному житті.

Топ-модель Ешлі Грем успішно оскаржує традиційні уявлення про красу в сучасному світі. Сьогодні вона використовує свій вплив і популярність, щоб кидати виклик загальноприйнятим стандартам і надихати жінок по всьому світу. Її оптимізм, вміння співчувати і внутрішня сила вже змінили модну індустрію і сформували новий погляд на красу.

«Я дуже рада, що стала частиною цієї сміливої і своєчасної кампанії, яка розкриває різноманіття краси жінок з різними параметрами, кольором шкіри і віком. Я вірю, що цей проект призведе до позитивних змін, — розповіла Ешлі Грем. – «Жити сміливо» — це мантра всього мого життя. Кожен день я дивлюся в дзеркало і кажу собі: «Я – смілива, розумна і красива». Сподіваюся, разом з Revlon я зможу надихнути інших жінок робити ті ж саме».

Адвоа Абоа, Имаан Хаммам і Ракель Циммерман також надихають жінок і служать прикладом того, що значить «Жити сміливо». Британська рада моди визнав Адвоа Абоа моделлю року, а у 2015 році вона заснувала онлайн-спільнота «Gurls Talk», в якому жінки можуть вільно ділитися своїми історіями і переживаннями. Афро-арабська модель Имаан Хаммам прикрашає обкладинки численних журналів і бере участь у модних показах по всьму світу. Ракель Циммерман – не тільки знаменита топ-модель з Бразилії, але і прихильниця захисту навколишнього середовища. Вона почала кар’єр єру в 14 років і увійшла в список «30 моделей 2000-х» журналу Vogue Paris.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh