Подорожі

Ешлі Грем і інші моделі закликають не боятися

Косметичний бренд Revlon презентував кампанію «Жити сміливо» («Live Boldly») і нових посланників марки. Ешлі Грем, Адвоа Абоа, Имаан Хаммам і Ракель Циммерман приєдналися до актриси Галь Гадот, яка також стала міжнародним амбасадором Revlon в цьому році.

Кампанію становлять саме ці героїні, адже вони, дійсно, втілюють ідею «Жити сміливо» в реальному житті.

Топ-модель Ешлі Грем успішно оскаржує традиційні уявлення про красу в сучасному світі. Сьогодні вона використовує свій вплив і популярність, щоб кидати виклик загальноприйнятим стандартам і надихати жінок по всьому світу. Її оптимізм, вміння співчувати і внутрішня сила вже змінили модну індустрію і сформували новий погляд на красу.

«Я дуже рада, що стала частиною цієї сміливої і своєчасної кампанії, яка розкриває різноманіття краси жінок з різними параметрами, кольором шкіри і віком. Я вірю, що цей проект призведе до позитивних змін, — розповіла Ешлі Грем. – «Жити сміливо» — це мантра всього мого життя. Кожен день я дивлюся в дзеркало і кажу собі: «Я – смілива, розумна і красива». Сподіваюся, разом з Revlon я зможу надихнути інших жінок робити ті ж саме».

Адвоа Абоа, Имаан Хаммам і Ракель Циммерман також надихають жінок і служать прикладом того, що значить «Жити сміливо». Британська рада моди визнав Адвоа Абоа моделлю року, а у 2015 році вона заснувала онлайн-спільнота «Gurls Talk», в якому жінки можуть вільно ділитися своїми історіями і переживаннями. Афро-арабська модель Имаан Хаммам прикрашає обкладинки численних журналів і бере участь у модних показах по всьму світу. Ракель Циммерман – не тільки знаменита топ-модель з Бразилії, але і прихильниця захисту навколишнього середовища. Вона почала кар’єр єру в 14 років і увійшла в список «30 моделей 2000-х» журналу Vogue Paris.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України