Техно

ESA прийме на роботу більше персоналу після збільшення бюджету

Генеральний директор ESA Йозеф Ашбахер заявив, що збільшення робочої сили підтримуватиме проекти, що фінансуються державами -членами ESA на засіданні Ради Міністерства в листопаді. Кредит: ESA

Європейське космічне агентство планує найняти 200 нових співробітників у 2023 році, щоб допомогти йому впровадити нові проекти.

На брифінгу 15 грудня після засідання Ради ESA чиновники агентства оголосили, що ESA збільшить свій персонал, який зараз становить близько 6000 людей, на 200 в наступному році для підтримки проектів, що фінансуються його членами на листопадовому міністерському засіданні.

“У нас є нові проекти, які ініціюють завдяки дуже хорошій та сильній підписці країн -членів, тому для цього нам потрібен додатковий персонал”, – сказав Генеральний директор ESA Йозеф Ашбахер.

За його словами, повідомлення про вакансії на нові посади будуть оприлюднені на початку 2023 року, сказав він. ESA розраховує найняти близько 400 людей в цілому в 2023 році, включаючи як нові позиції, так і заміни на існуючі позиції. Нові працівники будуть розміщені «стратегічно» в різних частинах агентства для підтримки нових або зростаючих програм, але він вступив у специфіку.

Цей найм буде ключовим елементом того, що Ашбахер назвав “трансформацією ESA як інституту”, який він назвав, що охоплюють стратегічні проблеми в рамках ESA, а також реформувати її бюрократію. Агентство з цим новим набором працівників намагатиметься скоротити час для найму на 40%.

Рішення ESA найняти більше персоналу, після того, як його члени -члени домовились 23 листопада надати 16,9 мільярдів євро (18 мільярдів доларів) для агентства протягом наступних трьох років, що становить майже на 17% від попереднього засідання Ради Міністерства в 2019 році. Сума , хоча значне збільшення, не вистачало пропозиції агентства на 18,5 мільярдів євро.

Ашбахер та Анна Ратсман, голова ради ESA, відсвяткували збільшення фінансування на брифінгу. “Всі дуже раді результатам міністерської зустрічі”, – сказав Ратсман, зробивши висновок, що збільшення фінансування “дійсно показує важливість простору, коли у нас це дуже важкий час”.

Ашбахер наголосив на тому, що не було зрозуміло відразу після міністра, що збільшення фінансування включатиме коригування інфляції протягом наступних трьох років. “Інфляція виходить на перше місце”, – сказав він. Це пояснює, чому деякі країни оголосили про фінансування зобов’язань більшими, ніж повідомляли ESA, враховуючи інфляцію.

ESA все ще оцінює, як розмістити підписи або фінансування програм, які не відповідали його пропозиціях, а також у кількох випадках передпрацювати, де країни пообіцяли більше фінансування, ніж вимагали ESA. Кожен директор ESA співпрацює з державами -членами, як розподілити отримане фінансування, за словами Ашбахера, розробляючи плани роботи, які слід розглянути програмними радами у лютому.

Ці плани визначатимуть, які проекти йдуть вперед і на якому рівні. “Всі ми хочемо дуже швидко продовжувати реалізацію договору”, – сказав він, як, наприклад, закупівлі.

Рада ESA також затвердила на засіданні, найнявши двох нових директорів. Керрол Мунделл, британський астрофізик, буде наступним директором науки ESA, що досягає успіху у відставці Гюнтера Хасінгера. ESA також найняла Dietmar Pilz, виконавчого директора з оборони та космосу, як його наступним директором з технологій, інженерії та якості, замінюючи виконуючого обов’язки директора Торбена Генріксена. Обидва заплановані для початку роботи на початку 2023 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України