ЄС|NATO

ЄС продовжив дію частини санкцій проти РФ ще на три роки

Сьогодні, 4 грудня, Європейський Союз подовжив частину санкцій проти Росії за порушення прав людини ще на три роки.

Санкції діятимуть майже до кінця 2026 року – про це повідомляється на порталі Ради ЄС.

“Сьогодні Рада продовжила глобальний режим санкцій ЄС у сфері прав людини, спрямований проти фізичних та юридичних осіб, відповідальних за серйозні порушення прав людини у всьому світі”, – йдеться у повідомленні Ради ЄС.

Санкції продовжили до 8 грудня 2026 року. Обмежувальні заходи, що діють, і далі переглядатимуться щороку.

Зазначається, що зараз санкції поширюються на 67 фізичних та юридичних осіб та 20 юридичних осіб. На тих, на кого поширюються обмеження, поширюється заборона на в’їзд до ЄС, а також заморожування активів. Крім того, фізичним та юридичним особам у ЄС заборонено надавати кошти особам, занесеним до списку.

Під санкціями перебувають чиновники з РФ. Євросоюз на три роки продовжив обмеження проти колишнього директора Федеральної служби виконання покарань РФ Олександра Калашнікова, голови Слідчого комітету РФ Олександра Бастрикіна, генпрокурора Росії Ігоря Краснова та директора Росгвардії Віктора Золотова.

ЄС уже схвалив 11 пакетів санкцій проти Росії. Під обмеження потрапили, наприклад, товари, які можна використовувати у виробництві зброї. Зокрема, у санкції внесли фізичні та юридичні особи, які відповідають за вторгнення в Україну та допомагають продовжувати війну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України