Здоров'я

Епіляція пахв: який спосіб краще

Волосся в зоні пахвових западин у чоловіків і жінок досить жорстке, тому видаляти його непросто. Різні методи депіляції (бритва, креми та інші) малоефективні в цій ситуації. Вони тільки посилюють ріст волосяного покриву й залишають сильні подразнення через особливо чутливу шкіру. Лазерна епіляція пахв, шугаринг, ваксинг ефективніші, а результат триває довше.

Давайте розглянемо докладніше ці методи та визначимо найкращий.

Видалення волосся воском

Під час процедури віск наноситься на зону пахвових западин за ростом волосся, а видаляється проти нього. Процес дуже болісний, особливо на чутливій шкірі. З урахуванням того, що після першого ривка часто не всі волоски вириваються, процедура повторюється, завдаючи додаткової шкоди. Головний плюс ваксингу — епідерміс залишається гладким 2-3 тижні. Мінусів набагато більше — провокує вростання волосся, залишає почервоніння і подразнення, вимагає постійного догляду (скрабування і нанесення кремів проти врослих волосків), для наступної процедури потрібно чекати, поки волосяний покрив виросте на певну довжину.

Епіляція лазером

Процедура проводиться на гладкій, заздалегідь поголеній шкірі. Лазер проникає у волосяну цибулину, нагріває її та руйнує. Водночас епідерміс не отримує жодних пошкоджень. Сеанс цілком безболісний. Клієнт відчуває лише легке поколювання в зоні дії променя. Плюсів у такій епіляції багато: відсутність больових відчуттів, не залишається пошкоджень і подразнень, не з’являються врослі волоски, між сеансами можна вільно користуватися бритвою, після повного курсу шкіра залишається гладкою і м’якою на кілька років. Також сюди варто віднести невисоку ціну порівняно з іншими епіляціями, які потрібно повторювати щомісяця.

Дізнатися, скільки коштує епіляція пахв, можна, перейшовши за посиланням на початку. Умовний мінус лише один — більше протипоказань, ніж за інших методів.

Шугаринг пахв

Метод практично ідентичний обробці воском. Різниця полягає тільки в тому, що шугарінг може використовуватися на чутливій шкірі, і в іншій техніці виконання процедури. Тут цукрова паста наноситься проти росту волосків, а видаляється за ним.

Найкращий метод епіляції пахвових западин

З урахуванням зазначених вище переваг і недоліків 3 методів, зрозуміло, що видалення волосся лазером на пахвах — найбільш ефективне й комфортне. Вибираючи його, можна не турбуватися про біль, занадто короткий період гладкості, складний догляд або важку підготовку. Сеанси проходять швидко, безболісно та ефективно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України