Техно

Епілятор Braun – найкращий помічник жінки

Німецький бренд Braun дозволяє жінкам виглядати привабливо з максимальним комфортом. Епілятори цієї торгової марки подарують гарний зовнішній вигляд без неприємних випробувань і больових відчуттів. З ними епіляція перетворюється в приємне заняття.

Переваги використання епіляторів Braun

Жінки використовують епілятори Braun, щоб мати гладку шкіру. Пінцети Silk-epil справляються з видаленням волосків з розміром в піщинку (0,5 мм). Досягнутий результат зберігається до 4-х тижнів. Волоски видаляються з коренем, тому відростають набагато довше в порівнянні із застосуванням кремів. Ті, що виросли знову, стають набагато м’якше і тонше, ніж попередні. При регулярному використанні знижується дискомфорт при процедурі. До того ж залежно від моделі епілятори Braun мають різні насадки. Вони забезпечують високі результати епіляції для різних частин тіла.

Віддавши перевагу та купивши епілятор Braun, його можна комфортно використовувати у ванній чи у душі. Чудовий результат забезпечується системою підсвічування SmartLight, що дозволяє розглянути найтонші волоски. Також у пристроях передбачена масажна система високої частоти. Вона масажує шкіру, що робить епіляцію максимально комфортною.

Незаперечні достоїнства епіляторів Braun

Починаючи з 1989 року, коли компанією був виготовлений перший епілятор, випущено безліч їх серій. Основний принцип роботи полягає у видаленні волосків з коренем, в той час, коли обертаються металеві диски. Пристрої мають двошвидкісний режим:

  1. Повільний – вириває тоненькі і короткі волоски.
  2. Швидкий – дозволяє видалити довгі і жорсткі волоски, зменшуючи болісні відчуття.

Для чутливих ділянок тіла епілятори Braun оснащені спеціально призначеною насадкою. З її допомогою видаляються волоски на підборідді або зоні бікіні. Відмінною особливістю є повторення контурів тіла, що забезпечує високий результат. Використовуючи епілятори інших виробників, неможливо досягти аналогічного ефекту.

Лінійка водних епіляторів Braun дозволяє видаляти волосся за допомогою поєднання води і піни. За рахунок води больові відчуття практично не виражені. Все більше жінок віддають їм перевагу в боротьбі за красу. Найбільш якісна епіляція досягається завдяки пальчикам SoftLift. З їх допомогою піднімають опущене волоссячко. Ріжучі головки, оснащені плаваючою системою і тримерами та можуть легко збрити волоски. Широкий асортимент моделей дозволяє підібрати кожній жінці епілятори Braun з необхідними функціями.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України