Техно

«Епічна вразливість»: Epic Games Store проігнорувала загрозу безпеки користувачів

Онлайн-сервіс жорстко розкритикували за застосування одного і того ж коду при додаткових перевірках користувачів.

Проблема набула особливої значимості після перенесення проектів Epic Games Store на Steam. Юзери почали масово скаржитися на розповсюджувача комп’ютерній комп’ютерних ігор, але компанія проігнорувала загрозу безпеці користувачів. Справа в тому, що при введенні пароля під час перевірки Epic Games Store на електронну скриньку юзерів відсилають один і той же пароль, навіть при проходженні процедури кілька разів поспіль. За правилами онлайн-сервіс повинний надавати різні коді щоб уникнути проблем. Однак на практиці виявилося, що розповсюджувач ігор недбало ставитися до системи безпеки.

Пароль зберігається протягом півгодини. Протягом названого годині хакери при зломі електронної скриньки можуть заволодіти кодом і скористатися ним в корисливих цілях. Юзери неодноразово писали скарги в адресу Epic Games Store, але співробітники віртуального сервісу не поспішають реагувати на претензії геймерів. Користувачі назвали пролом в системі безпеки ресурсу «епічна уразливість». На думку більшості геймерів, 30 хвилин цілком достатня кібершахраям, щоб отримати пароль.

Користувачі заявляють, що в Epic Games Store халатно ставляться до слів користувачів. Наприклад, один юзер повідомляв співробітникам сервісу про злом аккаунта, альо реакції з їх боку не надійшло. Періодично виникають випадки, коли зареєструватися у віртуальному магазині стає неможливо, оскільки невідомі вже використовують чужий електронний ящик на даному ресурсі. Схоже розбиратися в тому, що відбувається, ніхто не збирається, і користувачі залишаються наодинці зі своїми проблемами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.