Економіка

“Енергоатом” після ремонту під’єднав до енергомережі черговий енергоблок потужністю 1000 МВт

Ще один енергоблок ДП «НАЕК «Енергоатом» 17 липня повернувся в роботу після планового ремонту.

Передає Голос українською з посиланням на офіційне повідомлення підприємства на сторінці у Facebook.

До енергомережі знову під’єднали енергоблок потужністю 1000 МВт, а наразі триває набір потужності.

У «Енергоатомі» зазначили, що плановий ремонт блока розпочали 16 травня 2023 року і завершили на три дні раніше запланованого терміну. Це дозволило зміцнити об’єднану енергосистему України на додаткові 1000 МВт електроенергії.

«В енергетиці триває наймасштабніша за всі роки незалежності ремонтна кампанія. Попри виклики, які поставила перед енергосистемою України російська воєнна агресія, енергетики зроблять все, щоб вчасно та в повному обсязі підготуватися до наступного опалювального сезону. Велика подяка усім працівникам енергетичної галузі, які проводять ремонтну кампанію із випередженням графіку», – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

Президент Енергоатому Петро Котін наголосив на тому, що атомники сумлінно виконують поставлені завдання щодо забезпечення українців електроенергією в умовах російських атак.

«Ремонти здійснюються й на низці інших українських енергоблоків, – зауважив він. – Сподіваюся, ці роботи так само завершаться із випередженням запланованих термінів. Крім того, до початку опалювального сезону на планові ремонти чекають ще три атомні блоки, щоб в осінньо-зимовий період ми входили на повній наявній потужності».

Так, під час ремонтних робіт виконали перевантаження палива та середній ремонт реактора, турбіни і генератора. А також відремонтували основне обладнання реакторної та турбінної установок.

Провели й комплекс заходів у зв’язку з переходом на паливо Westinghouse та планові ремонти всіх систем безпеки й допоміжного обладнання.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України