Новини

Еліптичний тренажер для домашніх занять спортом

Використання спортивних тренажерів вдома допоможе підтримувати тіло у формі, адже не всі мають змогу ходити до спортивного залу. Еліптичні тренажери https://sportmarket.net.ua/ua/orbitreki/ належать до зручних снарядів для тренування м’язів всього тіла. Завдяки їх використанню можна позбутися від жирових відкладень, зменшити об’єми тіла та оздоровитися.

Види еліптичних тренажерів

Еліптичний тренажер підходить для використання людьми з різним рівнем попередньої фізичної підготовки. Завдяки кільком режимам роботи вдасться підібрати темп тренування для новачків та просунутих користувачів. Тренажер не займає багато місця у приміщенні. Його можна розміщувати навіть на балконі.

На еліпсі виконуються рухи, що імітують ходьбу. Як відомо, ходьба є найкращим способом підтримання фізичної форми людини. Навантаження на суглоби буде мінімальним, що не шкодить займатися людям з надмірною вагою. Користувач може змінювати амплітуду рухів, збільшуючи чи зменшуючи навантаження.

Виробники пропонують кілька видів еліптичних тренажерів. Найпростішим та найдешевшим у використанні є механічні моделі. Їхня особливість у тому, що пристрої не залежать від роботи електромережі. Магнітний тренажер дозволяє змінювати навантаження та плавно гальмує. Електромагнітні моделі працюють від мережі, мають датчики руху та оснащені комп’ютером.

Переваги використання еліпсоїдів

Перед купівлею тренажера варто розглянути його особливості, принцип використання та переваги. Еліптичні тренажери мають багато плюсів:

  • під час тренування навантаження розділяється на всі м’язи рівномірно;
  • безпека та комфорт завдяки продуманій конструкції тренажера;
  • підходить для використання людьми різного віку та ступеня підготовки;
  • добре розвиває серцеву та дихальну систему;
  • формує витривалість, покращує загальне самопочуття людини.

Де купити еліптичний тренажер

Інтернет-магазин «Спорт Маркет» пропонує еліптичні тренажери від найкращих світових брендів HouseFit, Kettler, EnergyFIT, Torneo, Evrotop, USA Style, Hop-Sport та ін. Кожен товар має сертифікат якості від виробника та розрахований на тривалий час експлуатації.

Магазин пропонує широкий асортимент тренажерів, доступну вартість на всі моделі. До кожного найменування продукції надається детальний опис та технічні характеристики. Консультанти допомагають підібрати потрібний тренажер. Доставка замовлень відбувається територією країни за стислий термін.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України