Техно

Електрозаправні станції – один з напрямів розвитку малого бізнесу

Технології ідуть вперед, техніка вдосконалюється і люди все більше думають про навколишнє середовище. Багато людей відмовляються від бензинових автомобілів та переходять на електромобілі. Ніхто й не очікував, що ця тенденція буде набирати таких швидких обертів в Україні. Проте ринок електромобілів росте.

Зараз найкращий час для розвитку бізнесу зі встановленням електрозаправних станцій. Поки конкуренція на ринку невелика та торгова ніша доволі вільна, можна легко спробувати себе у цій сфері.

Компанія електрозаправних станцій «ТОКА» toka.energy/uk/shop/commercial/  пропонує широкий вибір електрозаправних станцій зі встановленням обладнання.

Станції зарядки електромобілів, як бізнес-проект, мають ряд переваг перед звичайними АЗС:

  • Термін встановлення електрозарядних станції – 1 день. Для встановлення бензинових АЗС потрібен цілий ряд робіт з проектування, будівництва та встановлення обладнання.
  • Розміщувати станції можна будь-де ( торгові центри, парковки, приватні будинки). Звичайні АЗС можна встановлювати тільки в окремих місцях, враховуючи вогненебезпечність та відповідно до безлічі стандартів;
  • Електрозаправні станції не потребують найнятих працівників. Тут усе настільки просто, що немає необхідності наймати працівників. Власники авто зможуть самі підзарядити автомобіль. Бензинові АЗС витрачають кошти на зарплату працівників та обслуговування.

Також компанія «ТОКА» пропонує встановлення електрозаправних станцій не тільки для комерційних цілей, але й для особистого користування. Дуже часто власники елекромобілів збираються разом та встановлюють одну електрозаправну станцію на декілька будинків. Ще одним з варіантів може бути встановлення станції на ОСББ, для користування мешканців. Коли у Вас є власна електрозаправна станція, Ви можете заряджати автомобіль вночі та платити за електроенергію по «нічному тарифу».

Компанія «ТОКА» Пропонує встановлення станції навіть на одного користувача. Спеціалісти підберуть обладнання на 1 чи 3 порти, залежно від кількості користувачів. Це може бути настінний тип кріпленням чи наземний. Працівники компанії нададуть Вам усю інформацію з експлуатації та гарантійний талон.

Фірма«ТОКА» на сайті toka.energy/uk в основному працює на середньошвидкісній зарядці, оскільки високошвидкісна не підходить під кожну машину та може заряджати машину не більше 80%. Зарядка на середньошвидкісній зарядці – найоптимальніший варіант. Вона набагато дешевша та практичніша в використанні. Усі інші характеристики обладнання працівники компанії «ТОКА» підберуть відповідно до конфігурації Вашої машини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України