Авторські статті

“Електрошокер засовують в анальний отвір”: Балух розповів про страшні тортури у російській в’язниці (відео)

фото – Факти

На прес-конференції звільненого в’язня Кремля Володимира Балуха в Києві 16 вересня було показано відео, зроблене в російській колонії. На ньому українець розповідає про побиття і катування, які застосовуються до нього в ув’язненні в Тверській області.

За словами Балуха, фізичне насильство почалося з перших секунд приїзду в колонію в місті Торжок Тверської області, де по прибуттю він відразу був побитий. Про це повідомляють Факти з посиланням на Крим.Реалії.

До цього, за його словами, його катували в СІЗО в російській Твері, куди його доставили з Керченській колонії.

Відразу по прибуттю все починалося зі слів «Що ж ви всі такі зачаровані приїжджаєте? Ви що, не розумієте, куди потрапили? »

Після цього були тортури з погрозами сексуальної наруги, теж було СІЗО, придумані стягнення …

«Наволочка обливається водою і б’ється по вухах. Ну і загроз сексуального насильства, коли шокер засовують в анальний отвір. Я спочатку бачив ці крапочки від електрошокера … », – розповідає пройшов через жахи російської в’язниці українець.

Мета тортур, на думку в’язня Кремля, може бути тільки одна: зламати людину морально, підпорядкувати, принизити, «змусити відчувати мерзотою, що ти повністю в їх руках і нічого зробити не можеш».

Після тортур у Володимира страшенно боліли суглоби, з’явилися болі в області печінки, постійно боліла голова.

Він додав, що медик його відвідував до і після побиття, але пізніше Балух добровільно відмовився від будь-якої медичної допомоги в укладанні.

Реакції ФСВП Росії на це відео поки не було.

Нагадаємо, що в кінці 2016 року Володимира Балуха затримали співробітники ФСБ Росії. Вони стверджували, що на горищі будинку Балуха знайшли патрони і тротилові шашки. Підконтрольний Росії суд в Криму засудив його до 5 років позбавлення волі – за двома кримінальними справами: зберігання боєприпасів і інцидент, який назвали «побиттям начальника Роздольненського ізолятора тимчасового утримання». Балух свою провину не визнав, в знак протесту він оголошував голодування. Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію. Правозахисний центр «Меморіал» визнав Володимира Балуха політичним в’язнем.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України