Новини

Електромонтажні роботи під ключ

Хто врятує, якщо з електрикою сталися негаразди? Звичайно, електрик. Це важливий і потрібний майстер для житлових приміщень, підприємств та комерційних установ. Адже без електрики наше життя не можна назвати повним.

Головна спеціалізація майстра – це виконання електромонтажних робіт різного рівня складності. Вони включають в себе як ремонт мережі, так і повне її переобладнання.

Всі нюанси електромонтажних робіт під ключ розкриваємо далі.

Електромонтажні роботи під ключ: що це таке?

Перш за все, користувач отримує комплексний підхід до своєї проблеми. Це означає повне виконання робіт від А до Я. Спеціаліст супроводжує проект від початку до остаточного завершення. Яким чином це відбувається?

 • Перше, що робить майстер в такому випадку – це виїжджає до клієнта, обговорює нюанси. Він оглядає місце, де будуть проводитися майбутні роботи. Варто прорахувати усі аспекти та труднощі, які можуть виникнути.
 • Далі майстер переходить до підготовчих робіт. Електрик розробляє план усіх задач, перевіряє електричну мережу. Він визначає орієнтовну кількість необхідних матеріалів, підбирає інструменти.
 • Після цього наступає основний етап. Виконуються електромонтажні роботи з обов’язковим дотриманням техніки безпеки.
 • Після завершення усіх робіт, майстер перевіряє функціональність мережі. Проводиться стартовий пуск електрики. Таким чином стає зрозуміло, чи правильно виконано ремонт і чи працює уся мережа.

Наприкінці користувач отримує гарантію на отримані послуги. Це оберігає його від можливих труднощів, які можуть виникнути. Таким чином можна повторно звернутися до майстра, якщо щось піде не за планом.

Чому не варто виконувати електромонтажні роботи самостійно?

Багато користувачів намагаються самі вирішити проблеми з електрикою. У декого це виходить успішно. Але нерідко ця спроба закінчується невдало. Окрім того, що не вирішуються актуальні проблеми, до списку додаються і інші.

Тому якщо ви хочете зберегти гроші та нерви, варто звертатися до професійних спеціалістів. Вони розуміються на усіх деталях роботи електричної мережі, які вам можуть бути невідомі. Майстер підкорить електрику з максимальною безпекою, аби ви знову могли використовувати її максимум.

Які електромонтажні роботи надаються під ключ: топ-10

 1. Проектування електромереж з нуля.
 2. Прокладання кабелю.
 3. Монтаж розеток і вимикачів.
 4. Діагностика та заміна електропроводки.
 5. Монтаж автоматів.
 6. Встановлення домофонів, дверних дзвінків, відеоспостереження.
 7. Монтаж теплої підлоги.
 8. Заміна, переніс електролічильників.
 9. Збирання та встановлення електрощитів.
 10. Підключення побутової техніки.

Про більш широкий спектр послуг можна дізнатися безпосередньо у електрика. Майстер за потреби може виконувати одразу кілька робіт у певній послідовності.

Куди звертатися: до приватного майстра чи обслуговуючої компанії?

Часто перш ніж замовити послуги, користувачі стикаються с дилемою – звернутися до окремого майстра чи компанії. Кожен з варіантів має свої переваги та недоліки.

Якщо ви звертаєтеся в компанію, то можете розраховувати на комплекс послуг. Тобто не тільки безпосереднє вирішення електричних питань, а і, наприклад, дрібні ремонтні роботи. Це досить зручно і полегшує життя багатьом клієнтам.

Самостійний майстер працює сам на себе. Він з легкістю впорається з дрібними роботами. Але глобальні проекти можуть бути йому не під силу через брак додаткової команди.

Якщо говорити про цінову політику, то в цьому питанні все залежить від багатьох факторів. Об’єми, вартість матеріалів, складність, підготовленість електричної мережі і т.д.

Сьогодні на ринку представлено багато досвідчених майстрів та авторитетних обслуговуючих компаній. Тож в залежності від масштабів робіт, потреб, цінової політики клієнт обирає того, хто надаватиме йому послуги.

Електромонтажні роботи під ключ – це практичне рішення для житлових та комерційних приміщень. Таким чином можна вирішити різноманітні проблеми з електрикою. Вибір гарного та професійного майстра стане кращим вкладенням у безпеку та функціональність будь-якого будинку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України