Електромобіль проїхав 1800 кілометрів на одній зарядці

Нещодавно пройшли випробування електричного автомобіля Tesla з новим акумулятором, якому вдалося проїхати на одній зарядці цілих 1800 кілометрів. Це величезний стрибок у порівнянні з такими сучасними електроавтомобілями, як Tesla Model S, який проходить на одній зарядці близько 500 кілометрів, інформує bagnet.org.

Секрет успіху криється у використанні нової повітряно-алюмінієвої акумуляторної технології. При цьому використовується кисень з атмосфери для заповнення катода. Це робить акумулятор набагато легше в порівнянні з заповненими рідиною літієво-іонними акумуляторами, дозволяючи значно збільшити пробіг.

Нову батарею розробила ізраїльська компанія Phinergy спільно з фахівцями Alcoa Canada. При розряді повітряно-алюмінієвої батареї метал перетворюється на гідроксид алюмінію, який потім можна переробити в нові батареї. Це означає, що акумулятори треба міняти кожні кілька місяців. Але оскільки вони легші і дешевші, ніж сьогоднішні, то нова технологія буде набагато економічніша за умови забезпечення більшого пробігу.

Tesla вже представила демо-сервіс по автоматичній заміні акумуляторів – процедура займає всього 90 секунд. Тестований автомобіль також використовував літієво-іонну батарею в якості гібридного акумулятора. Передбачається, що в майбутньому автомобілі будуть використовувати літієво-іонний акумулятор для поїздок на короткі відстані, а повітряно-алюмінієвий – для тривалих поїздок. Це дозволить значно продовжити термін експлуатації обох акумуляторів при мінімізації масо-габаритних характеристик і значному збільшенні пробігу.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh