Духовне

Екзарх Харківський уперше відвідав Преображенську парафію УГКЦ міста Лозови

У Лозовій на Харківщині віряни Преображенської парафії Української Греко-Католицької Церкви 19 серпня відзначили престольне свято. Із цієї нагоди громаду відвідав екзарх Харківський владика Василь Тучапець.

Разом із настоятелем храму о. В’ячеславом Трушем і священником парафії Трьох Святителів УГКЦ о. Андрієм Насінником архиєрей очолив у храмі святкове богослужіння й освятив першоплоди, що їх принесли віряни.

Учасниками свята цього дня стали не лише мешканці Лозівської територіальної громади і харків’яни, а й численні гості.

Владика Василь подякував усім, хто прийшов цього дня до храму, і побажав мати в собі якомога більше світлих думок та прагнень, відчути на собі Божу благодать.

Щодо майбутнього розвитку греко-католицьких парафій на цих теренах владика Василь зазначив, що тут планується будівництво храмів.

Варто додати, що для екзарха Харківського це перші відвідини Преображенської громади в Лозовій. До березня 2020 року парафія входила до складу Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ, а після саморозпуску єпархії приєдналася до УГКЦ.

Зазначимо, що Преображенська громада м. Лозови Харківської обл. зареєстрована 25 травня 2015 року. Храм відвідують десятки лозівчан і мешканців віддалених сіл.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України