Духовне

Екуменічна програма підтримки молодих подружжів

Церква в Алеппо запропонувала людям цього багатостраждального міста нову програму допомоги, адресовану молодим подружнім парам, які повінчалися під час воєнних потрясінь. Програма має екуменічний характер, у ній беруть участь усі християнські громади, присутні в Алеппо.

«Зараз ми допомагаємо 600 подружжям, але їх усе більшає», – розповіла «Радіо Ватикану» сестра Бригіда Манюрка зі Згромадження Францисканок Місіонерок Марії.

«Протягом п’яти років воєнних дій наша Церква допомагала всім. Але стало зрозуміло, що найслабші та найвразливіші тут молоді люди, які побралися під час війни. Вони не мали ніяких заощаджень до війни і під час неї, звісно, нічого не заробили, – пояснює сестра Манюрка. – Вони справді починають із нуля. Усе дуже дороге, у місті величезне безробіття. А навіть якщо обоє подругів мають роботу, то зарплатні все одно часто бракує, щоб дожити до кінця місяця, навіть коли йдеться про самі харчі, а доводиться ж іще купувати електрику та воду, якої нема у кранах. Ми також помітили, що молоді подружжя бояться мати дітей, бо не впевнені, чи зможуть забезпечити їхнє майбутнє. Наша програма народилася у відповідь на ці потреби. Люди діляться інформацією про неї й так приходять до нас. Тож у допомозі, необхідній, як і раніше, усьому суспільству, ми звертаємо особливу увагу на молодь. Це не тільки матеріальна підтримка, а й духовна. Ми виявили, що серед цих людей було чимало неготових до Таїнства Шлюбу, тож готуємо зараз для них відповідні формаційні програми».

Джерело: Католицький Медіа-Центр

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України