Авторські статтіТехно

Екстремальний редуктор з передавальним числом в 11 мільйонів

Голландський дизайнер Оскар Ван Девентер сконструював унікальний редуктор з екстремально високим передавальним числом 11373076

У надрукованому з пластику за допомогою 3D-принтера редукторі кутові швидкості провідною і ведучою шестернею відрізняються більш ніж в 11 мільйонів разів! Пристрій являє собою набір з двох кривошипно-шатунних механізмів і двох планетарних редукторів.

У планетарних редукторах сонячні шестерні обертають коронні шестерні через сателіти, а обидва редуктора в механізмі розташовані на одному валу. Щоб ведуча шестерня зробила один повний оберт, провідну шестерню компактного редуктора необхідно провернути 11373000 76 разів.

Завдяки екстремально високому передавальному числу компактний редуктор дозволяє працювати з великими механічними навантаженнями: за словами розробника, його пристрій дозволить за допомогою звичайної стоматологічної бурмашини зрушити з місця цілий локомотив.

Конструкція редуктора дозволяє використовувати різні провідні шестерні: на пластиковому зразку з передавальним числом 11373076 у ведучої шестерні 25 зубів, а якщо збільшити їх кількість до 64, передавальне число зросте до 1141624705!

Відео: OskarPuzzle

Популярная Механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.