Екстремальний редуктор з передавальним числом в 11 мільйонів

Голландський дизайнер Оскар Ван Девентер сконструював унікальний редуктор з екстремально високим передавальним числом 11373076

У надрукованому з пластику за допомогою 3D-принтера редукторі кутові швидкості провідною і ведучою шестернею відрізняються більш ніж в 11 мільйонів разів! Пристрій являє собою набір з двох кривошипно-шатунних механізмів і двох планетарних редукторів.

У планетарних редукторах сонячні шестерні обертають коронні шестерні через сателіти, а обидва редуктора в механізмі розташовані на одному валу. Щоб ведуча шестерня зробила один повний оберт, провідну шестерню компактного редуктора необхідно провернути 11373000 76 разів.

Завдяки екстремально високому передавальному числу компактний редуктор дозволяє працювати з великими механічними навантаженнями: за словами розробника, його пристрій дозволить за допомогою звичайної стоматологічної бурмашини зрушити з місця цілий локомотив.

Конструкція редуктора дозволяє використовувати різні провідні шестерні: на пластиковому зразку з передавальним числом 11373076 у ведучої шестерні 25 зубів, а якщо збільшити їх кількість до 64, передавальне число зросте до 1141624705!

Відео: OskarPuzzle

Популярная Механика

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh