Екстрасенси: Темна матерія Землі притягнула Нібіру

Планету Х притягує енергія, яка міститься в живому організмі, считают екстрасенси, які помітили, що Земля в небезпеці, якщо не позбутися від Темної матерії.

Темна матерія утворюється в точці зіткнення двох зустрічних гравітаційних хвиль. Найголовнішим джерелом є зовсім не Всесвіт, а Земля та інші планети, які містять негативну живу енергію. А це означає, що під загрозою знаходиться не тільки людська раса, але і інопланетна.

Кількість негативної енергії обчислюється в частотних коливань при зіткненні, які виділяє живий організм. Енергія від цих зіткнень і і служила основним джерелом для Темної матерії, яка транслювала їх трійника Темної енергії. Трійником Темної енергії, на думку фахівців «потойбічного світу» іменуються Сатанаил (давши світові Сатану, обізвавши цім ім’я ям – Дух Святий (Любов), Самаель – Бог для іудеїв (Яхве) і Саваот (Бог отець для Християн).

Зараз ці три сутності вже перепрограмовані в буквено-циферный набір, тобто, якщо говорити науковою мовою – то всі глобальні катаклізми і катастрофи залежать від певного набору цифр і літер (кодом), який випадає на ту чи іншу дату.

Найбільш яскравим прикладом є падіння великого челябінського метеорита, що сталося 15 лютого 2013 року – це результат тяжіння Темної Матерії, вважають екстрасенси. Астероїд діаметром близько 17 метрів увійшов в атмосферу Землі на швидкості близько 18 км/с і утворив воронку.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh