Техно

Екстрасенси: Темна матерія Землі притягнула Нібіру

Планету Х притягує енергія, яка міститься в живому організмі, считают екстрасенси, які помітили, що Земля в небезпеці, якщо не позбутися від Темної матерії.

Темна матерія утворюється в точці зіткнення двох зустрічних гравітаційних хвиль. Найголовнішим джерелом є зовсім не Всесвіт, а Земля та інші планети, які містять негативну живу енергію. А це означає, що під загрозою знаходиться не тільки людська раса, але і інопланетна.

Кількість негативної енергії обчислюється в частотних коливань при зіткненні, які виділяє живий організм. Енергія від цих зіткнень і і служила основним джерелом для Темної матерії, яка транслювала їх трійника Темної енергії. Трійником Темної енергії, на думку фахівців «потойбічного світу» іменуються Сатанаил (давши світові Сатану, обізвавши цім ім’я ям – Дух Святий (Любов), Самаель – Бог для іудеїв (Яхве) і Саваот (Бог отець для Християн).

Зараз ці три сутності вже перепрограмовані в буквено-циферный набір, тобто, якщо говорити науковою мовою – то всі глобальні катаклізми і катастрофи залежать від певного набору цифр і літер (кодом), який випадає на ту чи іншу дату.

Найбільш яскравим прикладом є падіння великого челябінського метеорита, що сталося 15 лютого 2013 року – це результат тяжіння Темної Матерії, вважають екстрасенси. Астероїд діаметром близько 17 метрів увійшов в атмосферу Землі на швидкості близько 18 км/с і утворив воронку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України