Авторські статтіТехно

Експлуатація гібридних машин у деяких випадках виявилася дорожчою, ніж їх традиційні аналоги

Дослідження показали, що експлуатація гібридних автомобілів обходитися дешевше, ніж традиційних. Хоча, звичайно, варто пам’ятати, що з кожного правила буває виняток.

В результаті порівняння фінансових витрат на дві групи автомобілів, одна з яких мала гібридні двігуни, а друга звичайні внутрішнього згоряння з’ясувалося, що в основному другі дешевші від перших.
Дослідження проводилися компанією Vincentric.

Для того, щоб дані експерименту були максимально точні було прийнято рішення, що у  випробуванні будуть приймати участь 29 автомобілів, які мають як традиційні двігуни, так і гібридні. За точку відліку брали термін розміром у п’ять років, протягом яких потрібно було порівняти витрати на обидва типи двигунів.

Не все так однозначно насправді, іноді більше економічними виявлялися і гібридні автомобілі. Найяскравіший приклад це модель CT200h від японської марки Lexus, за п’ятирічний період на неї необхідно витратити на 8,7 тисяч доларів менше, ніж на її бензиновий аналог. А ось LS600H від того ж бренду набагато вигідніша на традиційному типі двигунів, за досліджуваний період часу він зможе заощадити в середньому на 30 000 доларів більше, ніж його гібридний аналог.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eight − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.