Експлуатація гібридних машин у деяких випадках виявилася дорожчою, ніж їх традиційні аналоги

Дослідження показали, що експлуатація гібридних автомобілів обходитися дешевше, ніж традиційних. Хоча, звичайно, варто пам’ятати, що з кожного правила буває виняток.

В результаті порівняння фінансових витрат на дві групи автомобілів, одна з яких мала гібридні двігуни, а друга звичайні внутрішнього згоряння з’ясувалося, що в основному другі дешевші від перших.
Дослідження проводилися компанією Vincentric.

Для того, щоб дані експерименту були максимально точні було прийнято рішення, що у  випробуванні будуть приймати участь 29 автомобілів, які мають як традиційні двігуни, так і гібридні. За точку відліку брали термін розміром у п’ять років, протягом яких потрібно було порівняти витрати на обидва типи двигунів.

Не все так однозначно насправді, іноді більше економічними виявлялися і гібридні автомобілі. Найяскравіший приклад це модель CT200h від японської марки Lexus, за п’ятирічний період на неї необхідно витратити на 8,7 тисяч доларів менше, ніж на її бензиновий аналог. А ось LS600H від того ж бренду набагато вигідніша на традиційному типі двигунів, за досліджуваний період часу він зможе заощадити в середньому на 30 000 доларів більше, ніж його гібридний аналог.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh