Авторські статті

Експертиза СБУ показала, що “Роттердам +” не завдав шкоди державі

“Скільки особисто вам занесли з” Роттердам + “?

“Скільки особисто вам занесли з” Роттердам + “? Саме таке питання задав діючий президент Володимир Зеленський під час знаменитих дебатів на стадіоні 19 квітня 2019 го своєму опонентові Петру Порошенко, це було одне з найбільш ключових звинувачень, яке висунув Зеленський.

Про це повідомив Юрій Бутусов.

Розслідування “Роттердам +” отримало найвищий пріоритет, і один товариш Зеленського Іван Баканов був призначений на СБУ і поставив завдання встановити яких збитків завдано державі в результаті реалізації “Роттердам +”. Збиток державі – це ключове питання, оскільки без визначення експертами факту заподіяння шкоди та розмірів збитку – справа розвалиться в суді. До речі, тепер навіть питання – а чи дійде справа до суду, адже якщо в господарській справі, яке будується тільки на документах і договорах комерційних структур немає шкоди, то немає і складу злочину.

Мабуть, для того щоб максимально повно розслідувати цю справу соратники Іван Баканов і помічник президента Сергій Шефір (вони на фото праворуч від президента), почали регулярно зустрічатися з усіма олігархами, які займалися поставками вугілля з РФ.

За даними джерел Цензор.Нет, 18 серпня Служба безпеки України передала в Національне антикорупційне бюро результати комплексної комісійної експертизи у справі “Роттердам +”. Згідно з висновком, ніякого збитку держава не зазнала, а коливання цін при поставках вугілля викликані виключно різницею в тарифах.

Загалом, тепер всі власники теплоелектростанцій можуть спати спокійно. Адвокатам в цій справі просто нічого буде робити – СБУ виконала всю роботу і визначила результати розслідування, з такою експертизою справа розвалиться в судах.

“Скільки особисто вам занесли з” Роттердам + “? Як же цікаво почути відповідь, Володимир Олександрович, вже ваша відповідь на ваш власний питання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.