Експертиза СБУ показала, що “Роттердам +” не завдав шкоди державі

“Скільки особисто вам занесли з” Роттердам + “?

“Скільки особисто вам занесли з” Роттердам + “? Саме таке питання задав діючий президент Володимир Зеленський під час знаменитих дебатів на стадіоні 19 квітня 2019 го своєму опонентові Петру Порошенко, це було одне з найбільш ключових звинувачень, яке висунув Зеленський.

Про це повідомив Юрій Бутусов.

Розслідування “Роттердам +” отримало найвищий пріоритет, і один товариш Зеленського Іван Баканов був призначений на СБУ і поставив завдання встановити яких збитків завдано державі в результаті реалізації “Роттердам +”. Збиток державі – це ключове питання, оскільки без визначення експертами факту заподіяння шкоди та розмірів збитку – справа розвалиться в суді. До речі, тепер навіть питання – а чи дійде справа до суду, адже якщо в господарській справі, яке будується тільки на документах і договорах комерційних структур немає шкоди, то немає і складу злочину.

Мабуть, для того щоб максимально повно розслідувати цю справу соратники Іван Баканов і помічник президента Сергій Шефір (вони на фото праворуч від президента), почали регулярно зустрічатися з усіма олігархами, які займалися поставками вугілля з РФ.

За даними джерел Цензор.Нет, 18 серпня Служба безпеки України передала в Національне антикорупційне бюро результати комплексної комісійної експертизи у справі “Роттердам +”. Згідно з висновком, ніякого збитку держава не зазнала, а коливання цін при поставках вугілля викликані виключно різницею в тарифах.

Загалом, тепер всі власники теплоелектростанцій можуть спати спокійно. Адвокатам в цій справі просто нічого буде робити – СБУ виконала всю роботу і визначила результати розслідування, з такою експертизою справа розвалиться в судах.

“Скільки особисто вам занесли з” Роттердам + “? Як же цікаво почути відповідь, Володимир Олександрович, вже ваша відповідь на ваш власний питання.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh